Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, hazudtátok valaha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hazudtátok valaha egy nőnek hogy nem éreztek iránta semmit?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi volt a háttérben amiért ezt tetted?

2017. jan. 26. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:
36%

Szex. Nem egyértelmű?


Nekem úgy vette el a srác a szüzességem. A szemembe mondta, hogy szeret, a csillagokat is lekamuzta az égről, aztán amikor odaadtam magam neki (mert érted, 17 évesen, első fiú az életemben, hát honnan tudhattam volna jobban, én mindent bekajáltam), már többet nem is hallottam róla. Azóta se láttam.


Néhány barátnőm járt hasonlóan, hogy fiúk-férfiak így szerették meg úgy szerették őket, aztán végül csak arra ment ki a játék, hogy megdugják őket. Szerintem más oka nem is nagyon lehet :D

2017. jan. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
# 1: Nem ez volt a kérdés.
2017. jan. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
Hát legalább tanultál belőle, hogy nem kell odaadnod magad az első adandó alkalommal.
2017. jan. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1: :( Valóban nem ez volt a kérdés.
2017. jan. 26. 17:14
 5/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok: bocsi, félreolvastam, igazad van (asszem egyértelmű, milyen irányba értettem félre). Hosszú volt a nap :)


De, hogy akkor már hasznos választ is adjak: az a tapasztalatom, hogy ha egy férfi azt mondja, nem érez irántad semmit, akkor azt komolyan is gondolja. Vagy nagyon nyomós oka van rá, hogy ilyet kamuzzon, pl otthon várja a terhes felesége, és nem akarja elhagyni még szerelemből sem, de ez azért már tényleg drasztikus.

2017. jan. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hazudtam, igen. Nem tudom miért, talán féltem. De mentségemre szóljon, hogy csak 13 voltam.

20/f

2017. jan. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 opened paradise ***** válasza:

Ha nem is hazudtam,de nem mondtam el. Tudtam,hogy nem lenne jövőnk,messze lakott és még nem volt 18.

Úgy gondoltam "érettnek" kell lennem és elmarnom magamtól,hogy legyen esélye másra.

2017. jan. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen hazudtam már, mert nem tudtam volna boldoggá tenni.
2017. jan. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!