Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megcsókoljam? Mi van, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsókoljam? Mi van, ha nem akarja?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A fiúm át fog jönni hozzánk filmet nézni. Már alig várom! Párszor már szóba került az első csók. Mind ketten úgy képzeljük el, hogy váratlanul. Szóval nem úgy, hogy csókolózás előtt megbeszéljük, hogy fogunk-e vagy sem. Az a jó, ha csak úgy megtörténik. :) Én viszont már nagyon várom a film nézést. És nem tudom, hogy meg merjem-e majd csókolni. :S Mi van, ha ő mégsem akarja? Az tök ciki lenne. Szerintetek merjek jobban közeledni felé? Légyszi segítsetek! Köszi :D
2010. máj. 6. 16:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, nem lesz semmi gond. Nyugodtan megcsókolhatod, ne készülj rá, mert nem nagy ügy, és a hangulat adja majd a dolgot. Csak ne ess neki nyelvvel elsőre, hanem inkább egy finom de hosszabb szájrapuszi legyen. Ha nem tetszik neki, akkor legalább még időben kiderült, hogy b*zi.
2010. máj. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha egymás mellett fekszetek akkor kicsit bújj oda hozzá, ő várhatóan rádnéz mosolyog, és átkarol te is átkarolod és mikor úgy alakul a film kicsit unalmasabb lesz akkor jöhet a csók =) hajrá :P
2010. máj. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
csak az a baj, hogy horrort fogunk nézni. xD de akkor is megvan az ok, hogy hozzábújjak. :D
2010. máj. 6. 16:09
 4/9 anonim ***** válasza:
Na, a horror a legjobb :) mármint bújás szempontjából :D ne is gondolkozz ezen többet :) 16:06 voltam és ne félj a csóktól =)
2010. máj. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem a csóktól félek, hanem attól, hogy visszautasít. de remélem ő is akarja. köszi a jótanácsot :D
2010. máj. 6. 16:17
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem biztos h nem fogja visszautasítani. A pasik imádják a csókot, főleg ha a lány is akarja.


14/L

2010. máj. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igaza van az előttem szólónak. Én is szeretem a b.nőm csókjait, sose utasítom vissza. Sőt: örülök hogy kezdeményez.:D


15/F

2010. máj. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez olyan aranyos :D Én úgy szoktam ha leakarok smárolni egy lányt mikor már biztosnak érzem a dologom, hogy megmondom neki h xy szerintem durván leakarsz engem smárolni közben mosolyogni rá őis mosolyog és onnantól kezdve sima ügy :DDD Volt már olyan hogy annyira nevetett a lány hogy 2 perc után tudtunk csak csókolózni :D Hameg először akarom megfogni a kezét szimplán annyit mondok neki h nah adj egy 5öst :DD Vagy a szokásos mindenki által ismert Figyusz nemfázik a kezed? :D


20/F

2010. máj. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
okés. köszi emberek ^^ akkor ezekszerint nem gáz ha én közeledek. köszi még1x <3
2010. máj. 6. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!