Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok erről a lányról?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a lányról? Hülyeség vele párkapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés
22 éves, borzasztóan félénk, visszahúzódó, semmi önbizalma nincs, kicsit dundibb és nagyon csendes. De ha jobban megismered nagyon kedves, aranyos, vicces és jó vele beszélgetni. Szerintem okos, értelmes lány, mégis kicsit butácskának hiszi magát és tényleg, gyakorlatilag egyáltalán nem hisz önmagában. A személyisége miatt még soha nem volt barátja. Nekem viszont tetszik, csak félek, hogy talán gondot okozna neki egy párkapcsolat, még ha nem is gondolja most így. Nagyon félős a kora ellenére.
2017. jan. 27. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Ezt neked kell eldönteni, ha neked tetszik, miért ne.


Én a helyedben megpróbálnám, én is nagyon szeretem az ilyen lányokat. Kicsit többet kell tenned érte, de ha majd látja hogy szereted, el fogja fogadni önmagát.

2017. jan. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Ugyanilyen vagyok, ugyanennyi idős, csak nem tartom magam butácskának :) két éve vagyok boldog párkapcsolatban, a barátom rengeteget támogat és segít, hogy legyen önbizalmam, mindenben bátorít, szeretget. Jártam pazichológushoz is, mert az önbizalomhiányom miatt féltékenységi problémáim voltak, mára szinte teljesen megszűnt, rengeteget fejlődtem :)
2017. jan. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

Az önbizalmat nem másoktól kell várni.

Erősíthet ideig-óráig, de sosem lesz elég, lyukas hordó effekt.

2017. jan. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

Magamra ismertem. Bár én nem butácskának, sokkal inkább szerencsétlennek éreztem magam ebben a korban. Erre még jött, hogy elég sokat csúfoltak általános és középsuliban is a szeplőim miatt, és gyakorlatilag kiközösítettek, mert a szeplő fertőz....

Sok sok év, és néhány jó kapcsolat kellett ahhoz, hogy tudjam, a szeplőim előnyömre válnak, és akinek nem tetszik, az ne nézze, viszont vannak pasik, akik megőrülnek érte! :) Ma már pl. direkt kiteszem a jó közeli arcomat társkeresőn, hogy mindenki tisztába legyen vele, mi a szitu, vagy továbblép, vagy nem.

Csak az olyan direktbe nyomuló bunkókat hajtottam el, akik csak szexet akartak, a szépen, lassan közeledőket engedtem csak magamhoz.

Sajnos az önbizalomhiányos lányokat is rengeteg bunkó megtalálja, és megpróbálja lefektetni és gúnyt űzni belőlük, mert azt hiszik, "aki önbizalomhiányos, azt könnyebben meg lehet kapni", meg más úgyse néz rá, mert egy rakás szerencsétlenség.

Én azt mondom: Ha tényleg tetszik Neked, akkor hajrá!!! ;)

2017. jan. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én pont ugyan ilyen vagyok, mint amit leírtál. Bár én még mindig nem jutottam el odáig, hogy legyen egy kapcsolatom.
2017. jan. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy próbát megér, de sok múlik a lányon.

Van ilyen barátnőm, nem egyszer szabotálta a szerelmi életét a komplexusaival. Volt akivel pont azért hagyta abba az ismerkedést mert úgy érezte intellektuálisan a fiú sokkal magasabb szinten van és biztos szakítani fog, ahogy rájön erre. A fiút is ismertem, intelligenciában nem lett volna különbség, csak a lány nem látta reálisan a helyzetet.

2017. jan. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha hiperextrovertált vagy, akkor hülyeség vele összejönni,mert egymás idegeire mennétek.
2017. jan. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!