Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az 1. randim lesz!? Bövebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az 1. randim lesz!? Bövebben lent! L/14

Figyelt kérdés
Megimerkettem egy sráccal msn-en és hnap le jön hozzám hogyan tudnám megakadályozni a kinos csöndeket? Milyen témákat tudtok ajánlani?
2010. máj. 6. 19:15
 1/10 anonim ***** válasza:

kutya, macska, wow, foci, lepkék párzása, makramé felsőfokon...


Most komolyan, ha már csönd van az rég rossz!

2010. máj. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
xD azmajd jön magátol:D egy "smárolunk"?? '^.^ xD esetleg:D de aztse kinos csöndbe.. nemtom.. ha kinos csöndvan menjetek el vahova.. vagy beszéljetek az idöjárásrolxD nemtom:D bármi hülyeség jolesz:D lényeg h röhögjetek 1 jot;) aazt szereti minden srác ha 1 csaj vicces:D Sok Sikert xD 15/F
2010. máj. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Rakj alá kellemes háttérzenét, és 100% hogy nem lesz csönd!(y)

http://www.youtube.com/watch?v=EX28W-56d5s

Ám meg engedd el magad, és beszélj arról amiről akarsz:P

2010. máj. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hát először is alapból baj ha nincs közös témátok és csönd van :) szerintem ez a legeslegfontosabb hogy legyen miről beszélni..:) ez egy alap dolog,szóval össze ne gyere vele ha kínos csönd van mert nem tudtok miről beszélni,amúgy 14 évesen mondjuk hogy melyik suliba megy tovább,hobbik,nagyon sok téma van :) remélem segítettem
2010. máj. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
elözö vok.. és elsönek üzenem xD WOWOS KOCKA!!! te mitakarsz neki megtanitani???:D nemis voltálmég randin aki wowozik annak 99%ának nincs élete! csak1 kocka ne oszd már ki:D és igen vannak kinos csöndek de nembaj:) azis kell néha
2010. máj. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
(19:17)
2010. máj. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok és nem wowozok, mert nincs időm és képzeld van barátnőm. Qrvára nem attól függ te kis retardált csicska, hogy játszol-e vagy nem. Vannak játékfüggő ismerőseim is, érdekes módon mindegyik boldog kapcsolatban él!
2010. máj. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az én barátom is wow-ozik, de mégis van rám ideje. x)

És a kockákból csak a 40%-a felejt el enni vagy a valós életre koncentrálni. :D


Am. sz.tem is beszélhetsz bármiről, mi csajok amúgy is alapból tudunk hülyeségeket beszélni....:D Fő a humor, és hogy ne unja magát halálra.

2010. máj. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha csönd van, tapsolj. És nem lesz csönd.
2010. máj. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
19:19 wook.. és 19:25 akk bocs xD de WOW.. az csajoknál sose téme:D hawerom régen wowozott és öszvisz 2csajt talált.. abbol 1 nézett ki ugy ahogy jol.xD és még magyarul se tudott.. német anyanyelvü.. xD
2010. máj. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!