Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk nektek visszataszító ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek visszataszító ha egy lány odavan az autóként?

Figyelt kérdés
És nem arra értem hogy azert jár valakivel mert jó autója van.
2017. jan. 29. 14:20
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
*autókért
2017. jan. 29. 14:20
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan nem, illetve van az a közeg, ahol ezt favorizálják.


Saját példa:

A volt barátom azért szakított velem, mert nem szerettem az autókat. Idézem: "Hogy mondhatsz olyat, hogy téged ez nem érdekel?!" :D Az utánam lévő barátnőjét meg úgy választotta ki, akivel lehet menni driftre, meg autókat nézni egész nap... :D

2017. jan. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
60%
Nekem nem, bár ez pont nem lenne közös téma, engem egyáltalán nem vonz, még jogosítványom sincs.
2017. jan. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ez valami vicc kérdés? Hogy lenne visszataszító az ami a férfiak 99%-nak is bejön? És a maradéknak se lehet ilyen visszataszító. Akinek az, az elmebeteg.
2017. jan. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
:) Én nő vagyok, és imádom az autókat, illetve vezetni és beszélni róluk.
2017. jan. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Dehogy! Különösen, ha ért a karosszéria-lakatoláshoz, az alváz, és üregvédelemhez, ha egy ilyen asszonyt találnék, lába előtt heverne minden.
2017. jan. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
A párom is imádja, imád vezetni. Engem nem zavar, pedig engem csak annyira érdekelnek az autók, hogy biztosan, biztonságba el jussak A-ból, B-be.
2017. jan. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Értem én a fordított pszichológiával való próbálkozást, de nem mindig kell ám erőltetni... xD Nyugodtan megkérdezhetted volna, hogy bejön-e. És igen, legtöbbünknek bejön. De ezt Te is tudod. xD
2017. jan. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nem, nem az így elsőre.


Aztán másodikra simán lehet, mert engem a munkám meg a hobbim is az autókhoz meg a motorokhoz köt, de a márkafanatizmus meg az elvakultság rosszul hat az idegeimre.


30F

2017. jan. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Én kifejezetten szeretem, ha egy lánnyal lehet beszélni autós témáról! :)

Persze megvan a határ, mert ha csak egy márkát szeret, és a többit ócsárolja, akkor az már taszít.

Kérdező veled lehet beszélni az autókról? :P

2017. jan. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!