Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem akar találkozni velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar találkozni velem?

Figyelt kérdés
Ezzel a lánnyal pár hónapja ismerkedtünk meg. Eddig kétszer találkoztunk, legutoljára egy hete. Élőben nem sok időt töltöttünk együtt, mert mindig volt valami, de Facebookon minden nap beszélünk. Amikor felhozom neki, hogy találkozzunk mindig mond valamit, hogy tanulnia kell vagy családi ügyek stb. Nem tudom eldönteni, hogy tényleg ilyen elfoglalt-e vagy szándékosan halogatja? Miért lehet?

2016. okt. 12. 00:26
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Nem csak én keresem, őt is érdeklem, meg ígérgeti hogy majd szeretne ő is talizni, de mégse jön össze.
2016. okt. 12. 00:30
 2/16 anonim ***** válasza:
83%

Nálam is ugyanezt csinálják állandóan, nagy kamugépek.

De már úgy vagyok vele, hogy ha ennyit nem képes rám áldoznia az idejéből, akkor ott b+ meg, ahol van.

2016. okt. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Kezd nekem is elegem lenni
2016. okt. 12. 00:35
 4/16 anonim ***** válasza:
85%

Hány éves a lány?


Lehet, hogy tényleg családi problémái vannak. Ha nincs jóban a családdal, vagy valami baj van azt ennyi idő után nem fogja részletesen elmesélni neked.

Elhiszem, hogy eleged van, de sose ítélj túl korán!

2016. okt. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy gondok vannak. Többnyire jó kedve van, szerintem megemlítette volna ha lenne valami, sokat beszéltünk már.
2016. okt. 12. 00:46
 6/16 A kérdező kommentje:
Ja, 21 éves
2016. okt. 12. 00:46
 7/16 anonim ***** válasza:
89%

Sokan a végtelenségig képesek leplezni a gondjaikat, mások pedig olyan könnyen beszélnek róla.


Ha én valakitől nem akarok semmit, annak nem is írok. Ezért gondolom, hogy lehet valami gond.

2016. okt. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Lehet. Vagy tényleg csak tanulnia kell. Bár ha igazán érdekelném akkor rám szánna egy délutánt a héten. Fura.
2016. okt. 12. 01:02
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Anno én is nagyon hasonló helyzetben voltam, nem emlékszem már pontosan hogy mennyi ideig húzódott el a randi, de ahhoz már több mint elég volt hogy nekem is úgy tűnjön hogy csak nem akar elzavarni - mint kiderült tényleg csak rosszul jött ki a lépés, utána együtt voltunk pár évig.

Habár sajnos nem ez a jellemző, de azért nem szabad élből elvetni.

2016. okt. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
49%
Kamus, keress mást!
2016. okt. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!