Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ázsiai lány-magyar fiú vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ázsiai lány-magyar fiú vagy ázsiai fiú-magyar lány felállás a gyakoribb szerintetek?

Figyelt kérdés
Én személy szerint többször látok magyar fiút ázsiai lánnyal, de ez lehet akár véletlen is. Ti ismertek ilyen párokat? Szerintetek számít a kulturális különbség?

2017. febr. 1. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de egyszer voltam egy ázsiai lánnyal, sajnos azóta sem találtam senkit ismétlésre :)


Egyébként szerintem az itt élő ázsiaiak esetében egál lehet.

2017. febr. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ázsiai lány - magyar fiú, mert szerintem az ázsiai fiúk nem vonzóak annyira a magyar lányoknak. Mint a magyar fiúknak az ázsiai lányok.


Ahogy a fehér nőknek az afroamerikai férfiak sokkal vonzóbbak (szerintem), mint a fehér férfiaknak az afroamerikai nők. Nekem a fekete nők abszolút nem tetszenek míg a nőknek a fekete férfiak gyakran igen. (ez a véleményem, mert a tapasztalataimból ezt szűrtem le... ez van)


Szerintem az ázsiaiak és fehérek között ugyanilyen kapcsolat van, csak Férfi-nő cserével.

2017. febr. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Nekem bárki szimpatikus, viszont kapcsolatban nem kellenének ázsiaiak, de sötétebbek sem, mert sokkal erősebbek a génjeik, mint a mieink, hagyományos europid magyaroké.
2017. febr. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
5%
Ázsiai fiú-magyar lány párosítás borzasztó ritka, mert genetikailag alátámasztott, hogy az ázsiaiaknak kisebb péniszük van és egy magyar csaj sem izgul fel 15-nél kisebb cerkára (főleg, ha még a magyar csajok hírhedt könnyűvérűségét is számításba vesszük). Az ázsiai fiúk eleve nem alfahím kompatibilisek, mert a kisebb szerszám mellett, érzelgősebbek és gyengédebbek/romantikusabbak. Arról nem is beszélve, hogy testalkatra sem éppen nagy darabok. Nézd meg hány magyar csajnak van 170 körüli fiúja...Akkor majd pont egy ugyanilyen alkatú, de ráadásul még idegen kultúrából is származó gyerek lesz számukra vonzó pasi, persze. Az ázsiai lány-magyar pasi párosítás jóval gyakoribb. Persze nagyrészt az egyetemeken, legalábbis én ott tapasztalom elsősorban. Az ázsiai lányok egyébként szépek, de részben már őket is elérte a külsőségeken alapuló társkeresési felfogás. Például sokan közülük nagyon magasság fetisiszták és csakis a magas pasikat kedvelik, ha már itt vannak Európában. Korábban egy cikket is olvastam ezzel kapcsolatban, de már nem emlékszem pontosan melyik hírportálon.
2017. febr. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha két népcsoport együtt él, előbb utóbb lesz ilyen is, olyan is bőven.


Az mondjuk igaz, hogy a nők magas-erős-tehetős férfira vágynak, a férfiak pedig törékeny-gyengéd-szép lányokra. Ez pedig azt jelenti, hogy európai fiú - ázsiai lány esetben ez a kontraszt határozottan megvan, míg egy európai lánynak az ázsiai fiú előfordul, hogy befér a hóna alá. Ebből kifolyólag ritkábban fordul elő, hogy az utóbbiak egymásról álmodoznak.


Kulturális kölönbség? Kishazánkon belül is már olyan világnézeti, gondolkodásmódbeli (és generációs!) szakadékok vannak, hogy azokhoz képest egy másik ország már kutyafüle. Egyáltalán nem biztos, hogy saját kontinenseden találsz hamarább veled hasonlóan gondolkodó emberre.

2017. febr. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!