Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Elmenekülnétek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Elmenekülnétek ilyen pasitól vagy megpróbálnátok megnevelni? (28/N és 35/F)

Figyelt kérdés

- Amikor nála vagy, olyan pohárból kínál meg téged amit előtte nem mosogatott el és ez látszik rajta.

- Egy-két étel van csak, amit hajlandó megenni, ha valami zöldség vagy gyümölcs, arra fújjol.

- Rá kell szólni, hogy mossa meg a fogát reggel, mert így nem akarod megcsókolni.

- Iszonyatos rendetlenség van nála, mert nem szeret takarítani.

- Ápolgatni kell a lelkét az exbarátnői miatt akik csúnyán viselkedtek vele.

- Akárkivel találkozik, késztetést érez, hogy előadja, hogy ő a legnagyobb király, és ennek érdekében hazudik is. (pl. ennyi és ilyen jól menő cége van, pedig nincs)

- Ha szóvá teszitek, hogy szakítani akartok, akkor elkezd sírni, hogy őt nem szereti senki.

- Akkor ad nektek ajándékot, ha talál valamit ami ingyen van.

- Igénytelenül öltözik fel, akkor is ha szólsz neki előre hogy étterembe hívod meg.

- Ha a fizetését feléli (mert mindet elköltötte számítógépes játékokra), akkor a szüleihez jár haza kajálni minden nap.



2017. febr. 4. 19:35
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Ezzel vagy és élsz???

Menekülj máris!!

2017. febr. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Találsz jobbat ennél 100%, én férfi vagyok de ilyenről meg nem hallottam. Én vasalok, takarítók, néha főzök , és dolgozom és maszekolok hogy legyen extra,

"néha akkor jövünk ra hogy milyen kincsre bukkantunk, mikor már késő és régen elveszítettük öt." :( majd rájön.

Nem szoktam feltunoskodni, nem szeretem a nagyzolás. De én sokkal pedansabb ember vagyok, fordított helyzetben én szoba sem álnék ilyen férfival, bár nem tudom hogy te milyen no vagy.?!

Nagyon igénylem hogy egy no igényes legyen, te ezt elturod és vele vagy?

Bocsánat nem akartalak elítélni téged, hiszen nem is ismerlek. :(

2017. febr. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Szánalmas a csávó, má' nemazé'.

Ez nem nevelés kérdése. Igénytelen, magától kéne változnia.

20/f

2017. febr. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Ismerek ennél érettebb 14 éveseket.
2017. márc. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Jól mondták itt páran. A pasi csak szimplán szánalmas, de aki vele van, az még h*lye is.

Egy ilyet nem lehet megnevelni, nem is kell, mert nem egy gyerek vagy egy kutya.

Amelyik lány elvisel egy ilyet, na ő szorulna inkább jellemfejlesztésre, mert elég nagy bajok lehetnek a fejében, ha neki egy ilyen pasi akár egy percre is felkeltette a figyelmét.

2017. ápr. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok szép nő, sőt. De nincs az az Isten, hogy ilyennel szóba álljak. Ha az utolsó férfi lenne a Földön, akkor sem.
2017. ápr. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Már az igénytelen öltözködésnél megbukott! El sem jutottunk volna addig hogy ezeket megtudjam. Egyébként meg úgy undorító ahogy van!
2017. ápr. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!