Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jól látom, hogy a férfiak 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól látom, hogy a férfiak 30 felett ha komoly kapcsolatról lenne szó, elég erősen materialisták és felmérik, hogy a nőnek milye van és mit dolgozik?

Figyelt kérdés
A megcsalásos sztoriknál szintén ez jön le nekem, hogy a kényelem, a tulajdon (legtöbbször lakás/ház) miatt nem lépnek le a több éves párkapcsolatból..illetve még 'karrierépítés' címszó miatt, de hát az végeredményben ugyanarról szól, kell az otthoni stabil háttér, hogy feljebb lehessen mászni a ranglétrán. Viszont mivel mindez stresszel is jár ugye, meg a mindennapok rutinjában otthon is ez-az uncsi, hát akkor kell a szerető is, mert kell nekik minden, semmit sem akarnak nélkülözni. Feleség is kell, tulajdon/pénz is kell, státusz kell, gyerek kell és kell persze hódítás is és a megfelelő szex. Sajnálom azokat a szeretőket, akik anyagi szempontból nem tudják azt nyújtani, a paliba viszont beleszerettek és szenvednek mint a kutya meg várnak :/ Mielőtt félreértés lenne, én nem vagyok semkinek a szeretője! Egyszerűen csak megdöbbentőnek tartom, hogy egyes férfiak annyira anyagiasnak állítják be a nôket, meg hogy ez számít nekik a legjobban a párválasztásnál, közben meg 30-on felül már tudatosan nézegetik hogy kinek milye van..Nekem legalábbis majd kiszúrja a szemem. Másnak is?

2017. febr. 6. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyok senkinek a szeretője. De.. ha társkeresőn, vagy akár egy randin megmondom, hogy a szüleimmel élek, eléggé lenéznek és lúzernek tartanak, társkeresőn meg nem írnak vissza.

Azt, hogy miért élek a szüleimmel, most ne firtassuk. Maradjunk annyiban, hogy van két lakásom, most szeretném megvenni a harmadikat, a másik kettő pedig ki van adva. De én csak annyit mondok, hogy "a szüleimmel élek" és el vagyok ásva.

2017. febr. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mi az hogy 'De'?? Párkapcsolatban élek és nincs szeretőm. Ha meg megkérdezik, hogy de miért laksz még 30 évesen a szüleiddel az egy jogos kérdés és illene megválaszolni, mert ez így úgy hangzik egy nőnek, mintha éretlen lennèl a külön éléshez, ez más tészta!
2017. febr. 6. 19:18
 3/6 anonim ***** válasza:
1-es válaszoló vagyok és nő. Mondjuk úgy, hogy a szüleimnek eü-s okokból szükségük van rám.
2017. febr. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jah, és nem kérdeznek. Megírom vagy megmondom, és nincs több randi, illetve nincs több levél.
2017. febr. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért ne mérhetném fel a helyzetét?!Ha már én is elértem ezt akkor ő is mutasson fel valamit.Nem akarok eltartó lenni...
2017. febr. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
32%
Felmérik, mert a nőknél ilyenkor már csökken a szepsegfaktor és egyrészt elkezdik a pénzért keresni a férfiakat, másrészt senki nem akar egy csúnya és nincstelen embert mert az veszekedést szül és személyiségtorzulást.
2017. febr. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!