Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, harmincon felül a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, harmincon felül a nők észrevehetően vonzóbbak szerintetek gyerek nélkül?

Figyelt kérdés
Tehát jobban néznek ki 30-on felül azok, akik még nem szültek?

2017. febr. 7. 11:48
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
10: 😂😂 Akkor köszönöm a 'hasznos'(?) válaszodat!
2017. febr. 7. 12:31
 12/23 anonim ***** válasza:
46%
Kinek hogy. Nekem jobban tetszenek gyerek után, ha marad is rajtuk kis súlyfelesleg. Sokkal nőiesebbnek tartom, mint az agyon sportolt húszas nőket.
2017. febr. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%

11:

Minden nő jobban néz ki önmagához képest gyerek nélkül testre, mint gyerekkel, hiszen a gyerekvállalás igénybe veszi a nők testét.


Szexeltem 40 feletti nőkkel, akik vonzóak voltak, de kortól függetlenül igaz minden nőre, hogy gyerek nélkül még vonzóbb a testük egy fokkal

2017. febr. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Én nem tapasztalok erős összefüggést. Esetleg a hasukon látszódhat, de nem különösebben zavaró az se, ráadásul mikor ez kiderül más foglal le. 42F
2017. febr. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
89%

Én ugyan még nem vagyok 30, de hozzászólnék.


Anyukaként állíthatom, hogy egyetlen egy változás lett a testemen a gyerek miatt. Az pedig elég aprócska, de észrevehető. Lett mellbimbóm(korábban befeléforduló lapos mellbimbóm volt). Ezt is pozitív dolognak tudom be, bár elég furcsa érzés valami olyannal élni, ami korábban nem volt ott.


Tudom, hogy mázlim van a genetikával is, az sem volt hátrány, hogy edzett, vékony testtel estem teherbe, és problémamentesen szültem, de van ilyen is, nem is kevés, főleg 30 alatt. Ismerettségi körben is van pár hasonló anyuka. 30 felett szülő nőt még nem láttam hibátlan testtel.

2017. febr. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

10es. Akkor 5év mulva vàlsz vagy else veszed a csajt 😂

N25

2017. febr. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Személytől függ.Ismerek olyan nőt,aki 30 felett szült 3 gyereket és bomba a teste, nem ereszkedett meg a hasa sem(vagy ha igen csinált valamit).És ismerek 20 éves korukra 2 gyereket szült romalányokat,akiknek 20-22 évesen ruhán keresztül is látszik,hogy lóg a mellük.Ismerek gyermektelen ,elhízott,igénytelen 20-on éves lányokat is és persze fordítva is,igénytelen 30-as nőt,igényes 20-ast.


Tehát az igényesség a kulcsszó.Annyira azért nem viseli meg a terhesseg a szervezetet,hogy ne lehessen helyre hozni.Striára is vannak krémek,hasra is,feszesítő gyakorlatok stb.Ezek kortól függetlenül használnak.

2017. febr. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%

16:


Ikszdédédédédédédédédé...


Nem. A terv hogy együtt öregszünk meg, megfelelő korbeli távolságra egymástól. Durván 5-10 évvel fiatalabb nővel a legtöbb férfi bőven elégedett és nem akarja lecserélni a nőket évente egy huszonévesre.


Az egykorú pároknál sokkal gyakoribb hogy az egyik elhagyja a másikat ilyen okokból.

45 évesen pl elég jól fogom tudni a helyem a táplálékláncban, hogy egy 38 éves nő teljesen okés legyen nekem és ne akarjam fiatalabbra cserélni.

2017. febr. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%
A szüleim között is 8 év korkülönbség van, (31 és 23 évesen házasodtak össze) és együtt vannak harmincöt éve rendben és felneveltek normális emberekké három gyereket.
2017. febr. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekvállalás nem tesz senkit csúnyábbá semmilyen életkorban. Maradandóan nem veszi igénybe a nők testét, utána is lehet normálisan étkezni és heti 3x30 percet tornázni mint gyerek előtt.
2017. febr. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!