Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Mennyire zavar titeket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mennyire zavar titeket, hogy az adott férfi alacsonyabb nálatok? 165 20/f

Figyelt kérdés
Csupán érdekel, hogy általánosságban elvárás-e hogy a férfi magasabb legyen nálatok.

2017. febr. 7. 12:32
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
82%
Zavarna, de van sok alacsony lany is.
2017. febr. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
65%

Igen elvárás:)

178 magas nő vagyok és nem tudnék vonzódni egy alacsonyabb pasihoz, meg aztán hogy is nézne ki mellettem:)

2017. febr. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
60%
Nalam nem lennel magasabb:D(160magas vagyok)
2017. febr. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
41%

Nagyon. Tudom h ez rossz hozzaallas es sajnalom. De en 170 cm alatti fiuval nem jarnek barmilyen a belso.

Parom 2 meter feletti en 164. Imadom.

2017. febr. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Hasonló válaszokra számítottam.

Engem nem zavar, ha picit magasabb a lány, ~170 még belefér, magasabbal meg sem fordult a fejemben, hogy kezdenék valamit :)


#3 szívesen írnék, de sajnos ellenkezik az elveimmel :S

2017. febr. 7. 13:29
 6/34 anonim ***** válasza:
35%
Engem zavar. 168 vagyok, szeretem a magassarkúakat, kb. 12 centiről néznék le rád :)
2017. febr. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
23%
egy férfi nézzen ki úgy, mint egy férfi, ne legyen már 180 centi alatti
2017. febr. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

Szép lenne azt mondani, hogy áááá dehogyis, nem az számít.


Csak sajnos igen, számít. A legtöbb nőt zavarja.

Az első barátnőm magasabb volt nálam 3 centivel, engem soha nem zavart, ő 2 év után nyögte ki hogy őt ez mindig is nagyon zavarta.

A mostani párom viszont alacsonyabb nálam, de azt kell mondjam nagyon kellemes érzés. Amikor hozzám bújik, nem mindegy milyen érzés kerít hatalmába. Férfiként a nyakába kapaszkodok, vagy a mellkasomhoz ölelem a fejét.

Ugyanez a nőben még nagyobb dolgokat generál.


De hadd javasoljak egy jó filmet, Életem NAGY szerelme c. francia film. nagyon jó és tanulságos.

(Persze egy filmtől nem változik meg az általános vélekedés)


168/38f

2017. febr. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
78%
Mondod te 7-es. De egy 150-160 centis lanynak meg mas a velemenye. Es nekem is. Azzal egeszitenem ki hogy NEKEM a NÁLAM magasabb ferfi a ferfias. De ahany lany annyi velemeny. Bar ne legyunk mar annyira naivak hogy azt hisszuk az amit mi szeretunk azt szereti mas is... :D persze tudom egy kisbabanak minden uj, hat mostmar ezt is tudjuk.
2017. febr. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

Engem nagyon zavarna, ha a lány sokkal magasabb lenne nálam.

Tényleg csak érdekelt, hogy a nők általánosságban mit gondolnak erről. :)

Persze volt, hogy problémának ítéltem a magasságom, de szerencsémre mindig is a cuki alacsony lányok tetszettek :)

2017. febr. 7. 15:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!