Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Mennyire zavar titeket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mennyire zavar titeket, hogy az adott férfi alacsonyabb nálatok? 165 20/f

Figyelt kérdés
Csupán érdekel, hogy általánosságban elvárás-e hogy a férfi magasabb legyen nálatok.

2017. febr. 7. 12:32
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
56%
Engem nagyon zavarna. Minimum 5 centivel legyen magasabb.
2017. márc. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
79%
20-as! Sirok! :D
2017. márc. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
9%

168 cm vagyok, nehogy mar alacsonyabb legyen nalam, hat en se vagyok nagy darab. szep is lenne, ha en lennek a nagyobb, en tunnek az eros vedelmezo amazonnak, o meg ott a kis alacsonsagaval a megvedendo kiskedvencnek. Fujjj. Alap, h a ffi az erosebb testalkatu, a magasabb. Nem jarnek olysnnal sem,akinek vekonyabb a combja az enyemnel, meg kis csapott vallu, tyukmellu, gilisztatestu, mint a mai fiatal sracok.


En akarok lenni a torekenyebb, m en vagyok a no, ez hiusagi kerdes nem engedem at a firfinak.

2017. márc. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
81%
Nálam nem lennél magasabb, de tapasztalataim szerint az ilyen extrém alacsony férfiak mindig kompenzálni próbálják ezt, okoskodnak, arrogánsak, sokszor nagyhangúak. Ezeket meg én nem kedvelem.
2017. márc. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 Krukutyán Levente ***** válasza:
83%

...és felbukkant 11 -es "A 170centisman". Ez lehetne a szuper gyk hős neved, mert mindig ezen nyavalyogsz. Ennél már csak az a tag a jobb, aki mindig a 12 cm -s "ceruza" farkán sír mindenhol.


Amúgy meg 1-2 % -ot leszámítva minden nő magasabb férfit szeretne, ahogy eddig észre vettem. No de van, aki szóba se áll azzal, aki csak fél fejjel magasabb. S van, akinek az egymagasságú is jó. Persze jobban örülne magasabbnak, de nem helyez akkora súlyt erre. Azért látható, hogy akadnak olyanok is, akiknek ez az egyik fő kritériumuk. Igazából nem baj, szívük joga nem férfiként tekinteni emberekre pusztán a magasságuk miatt, de akkor egy szót se szóljanak, ha lesznek olyan férfiak majd az életükbe, akik a mell méretük miatt veszik őket semmibe. Ugyanaz a kategória mindkét viselkedés.


(Ez a magassarkús érv meg hihetetlen, én nem kapnék sírógörcsöt, ha le kellene mondanom mondjuk a sport cipőről egy hozzám illő nő miatt, mert allergiás rá vagy nem tudom miért :D De úgy látszik egyeseknek egy sz_ros lábbeli fontosabb, mint a szerelem ... )

2017. ápr. 9. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
87%
A legtöbb nő a környezetemben nála magasabb férfit akar maga mellé, de tudok olyanról is aki nála alacsonyabbal is együtt volt 2 évig és végül nem ezért szakítottak.
2017. ápr. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
83%

Engem nagyon zavarna.

168-169 cm vagyok körülbelül, és gyakran hordok magassarkút. Ha az illető férfi velem egyforma magas vagy épp csak kicsivel magasabb akkor késztetést érzek arra, hogy ne húzzam ki magam mellette. És valljuk be (főlg magassarkúban) a lányok hülyén néznek ki, ha úgy mennek mint egy újszülött borjú.

Viszont ami jó hír Neked kedves kérdező, hogy sok alacsony lány van, aki odáig van azért ha egy pasira nem „nyakatekerve” kell felnézni. Biztosan hamar megtalálod a párodat, aki minden tekintetben tökéletes lesz számodra.

2017. ápr. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem az alacsony férfi olyan, mint a dagadt nő. Lehet bármilyen cuki, senkinek sem kell.
2017. ápr. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
64%
158 cmmel ilyen bajom nem lesz. Olyan hamarabb van hogy kétszer akkora mint én ahogy elnézem a mai pasik jó részét. A törpe és a óriás esete.
2017. ápr. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
84%
Engem nem zavar, bár én is csak 163 vagyok, kevés a nálam alacsonyabb nő is, nem hogy férfi. Inkább egy alacsonyabb pasi, mint egy olyan, akinél sámlira kell állni egy csókért. :D
2017. ápr. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!