Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Mennyire zavar titeket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mennyire zavar titeket, hogy az adott férfi alacsonyabb nálatok? 165 20/f

Figyelt kérdés
Csupán érdekel, hogy általánosságban elvárás-e hogy a férfi magasabb legyen nálatok.

2017. febr. 7. 12:32
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
16%

"...de szerencsémre mindig is a cuki alacsony lányok tetszettek."


Tetszeni tetszhet, de attól még semmi esély nem lesz náluk sem. Hidd el, nekem 170-ként nincs esélyem, akkor ez rád hatványozottan igaz. Az alacsony csajok is legalább 175-ös pasikkal ismerkednek, mivel ha magassarkút húznak fel, akkor már simán hozzák a fix-168-172-es szintet még a legalacsonyabbak is és már az is zavarja őket, ha a pasival egy magasságúak. Tehát nekem ezért sincs esélyem.

2017. febr. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Neharagudj, nekem nem volt még problémám nálam alacsonyabb lányoknál. Nem lehet, hogy valami más oka volt, és csak arra fogták? :)
2017. febr. 7. 23:31
 13/34 anonim ***** válasza:
56%
Attól, hogy egy lány alacsony még nem kötelessége vonzódnia egy alacsony pasikhoz, amit mondjuk meg is értek. Biztos van olyan alacsony lány, aki telibesz**ja, hogy a párja tőle alig magasabb, csak ez nagyon ritka.
2017. febr. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
87%

Vonzódtam sőt jártam már nálam alacsonyabb férfival. 5 centi még belefér és nem zavar. Azért, ha nagy a különbség az nyilván már zavarna. De pár centi eltérés nálam még nem okoz semmi gondot,egyáltalán nem zavar.

21N

2017. febr. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
86%

Egyszer randiztam nálam alacsonyabb fiúval, borzalmas volt. Végig arra gondoltam, hogy olyan mintha az öcsém vagy a gyerekem lenne. :D

165 centi vagyok, velem egymagas még belefér, volt is ilyen pasim, de végül egy 180 centis férfi mellett horgonyoztam le, es ez számomra nagyon ideális.

2017. febr. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
83%
Te is vehetsz fel magasított cipőt, ha Tom Cruise-nak nem ciki, neked se legyen az :D
2017. febr. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
89%
Az én válaszom lehet, hogy érdekes lesz, de nekem csak azok a férfiak tetszenek, akik maximum olyan magasak, mint én (167cm) nem szeretem a magas fiúkat. Inkább kisebb legyen nálam, mint nagyobb :) mert jó, hogy könnyű megölelni, bármikor a nyakába csókolhatok. Jó nem csak ezért, de nekem óriások nem kellenének az tuti, kényelmetlenül érezném magamat mellettük :D 28/l
2017. febr. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
93%

Engem speciel nem zavar, de voltam már fiúval, akivel még ünnepi alkalmakra sem vehettem fel magassarkút, mert sértette a hiúságát (nem vagyok magassarkú-rajongó)


Nem zavar, ha egy férfi alacsonyabb, ha butább, ha kevésbé iskolázott, kevesebbet keres, de nem legyen egy kisebbségi komplexusos rinyagép.

2017. febr. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
86%

Nálam nem igazán van alacsonyabb pasi. :D

152 cm vagyok.

2017. febr. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
37%
180cm 34f vagyok...16cm farok:) ha valasztani kene hogy lehetne 22cm de akko 175cm legyek àhhhhhh dehogy..ez a 180cm nagyon kell.
2017. márc. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!