Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találhatok ilyen lányt vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhatok ilyen lányt vagy ez már túl tökéletes?

Figyelt kérdés

Szép szemből fakadó gyönyörű arc

Harmonikusan arányos testalkat ( Függetlenül h vékony vagy telt)

Értelmes, aranyos, lehet vele hülyéskedni

Lazán veszi a dolgokat de amikor szükséges megfontolt.

Sok mindenről lehet vele beszélgetni

Szeret másokon segíteni (nem hagyja h kihasználják)

Szereti a változatosságot

Szereti az állatokat

Kreatív. Szereti magának készíteni az ékszereket, a haját, körmét

Szeret mozogni

Szex közben cserfes, nem szégyellős, szeret lovagolni és oralozni is. Szeret új ötleteket kitalálni.

Persze nem várom el hogy tökéletes legyen mert a felsoroltakon kivul ugyanakkor lehetnek hibái amivel semmi baj nincs, én sem vagyok tökéletes. Csak szeretnék egy ilyen lányt.


2017. febr. 9. 00:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Arcom elég szép. Alakommal sincs nagyobb gond,kicsit telt vagyok.

Szeretek hûlyéskedni,komoly dolgokban megfontolt vagyok.

Viszonylag értelmes is vagyok :D Sok ember szerint aranyos is.

Elég sokmindenrôl eltudok beszelgetni egy megfelelô emberrel.

Nem hagyom hogy kihasznaljanak,kevés ember fontos nekik segîtek. Amugy meg nem igazan.

Vàltozatossàg..,ink ugy fogalmazok hogy a megszokott dolgaimat,életemet szeretem. Nem valtoztatnek pl a munkamon,a lakohelyemen,a haveri tarsasagomom,stb. Nyilvan vannak olyan dolgok amiket szivessen kiprobalok.

Àllat szeretet megvan. Van egy Pitbullom,még egy pasi miatt se mondanàk le a kutyàzàsrôl.

Megcsinalom a körmôm még hajat is magamnak festek. De ettôl fûgetlen egyaltalan nem vagyok kreativ.

Mozgàs mindig jo,mozgok eleget.

Szexelni is szeretek,elején szégyenlôs vagyok.

Emellett férfias munkam van. Van egy lanyom,2eves,egyedûl nevelem,minevelem,mindent megadok neki,meglehet nézni,jônevelt is.

Dohanyzom,néha speedezek. Szeretek élni.

Tul szokimondo vagyok.

Kûlôn lakom. Van kocsim,ezt a pasitol is elvarom.

A kerdes te mit tudsz nyujtani cserebe.

Sztm eleg sok lany van aki ennek megfelel.

n25

2017. febr. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Cigis, drogos anyuka....egy fonyeremeny! Na ki viszi?
2017. febr. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!