Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A fiúsabb csajok rémisztőek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúsabb csajok rémisztőek? Inkább csicsa-p. I. c. s. a kell a pasiknak már?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy a fiúsabb szokàsaim miatt nem kellek a pasiknak. Az elején minden szupi, tetszik nekik, hogy sportos az alakom, vékony vagyok stb. De mikor megtudják, hogy boxolok, motorozok, szeretem a kocsikat , de szeretek bütykölgetni is járgányokat és hogy nem sminkelek.. Akkor megpattannak, mondván nekik csaj kell nem egy csajbőrbe bújt pasi. :O


Ez tényleg ekkora baj srácok , hogy nincs műkörmöm de néha festem azert lakkal, természetes hosszu hajam van és nem mű, nincs rohadt hosszú tűsarkúm és mini szoknyàm.??


Inkább bújok farmerba mint szoknya/harisnya kombóba. De normálisan öltözöm mint a többi annyi kivétellel , hogy nincs szoknyàm meg magassarkúm. (Nyilván nagyobb alkalmakkor felöltözök csinosan)


Gáz, ha nem a sminkelés a témám nő létemre?


Valaki komolyan fejtse ki légyszi, hogy miért probléma az, hogy nem "lànyos" dolgokkal foglalkozom!



2017. febr. 9. 18:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
97%

Én is megkaptam korábban az ilyen bölcsességeket, hogy mit csinál egy "NŐ", és hogyan viselkedik. Az a helyzet, hogy attól nem leszel okosabb, hogy most leírják neked sokan, hogy milyen egy nőies nő meg hasonló, mert az nem te leszel, és semmi értelme nincs egy maszkot, szerepet magadra erőltetned, csak hogy kelendőbb legyél. Az idővel úgyis kibukna, hogy nem olyan vagy, és akkor ugyanúgy megy a levesbe a kapcsolat, csak esetleg már szívfájdalommal is, nem csak az önérzeted sérül.


Bár azért azt hozzátenném, hogy nem csak ez a két véglet van, amit leírtál. Én ugyan nem vagyok fiús lány, de csicsa-pitscha sem, ahogy roppant kedvesen fogalmaztál, és a párkeresési sikereimből ítélve állíthatom, hogy egyáltalán nem ez utóbbi kategória kell a férfiaknak. Mint a legtöbb esetben, itt is az arany középút a nyerő.

2017. febr. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
36%
Nekem egy ilyen lány tökre bejönne, kivéve a boxolást, az nekem sose tetszett, lánynál meg pláne. A többi oké, csípem a belevaló csajokat, a motorozás is menő, ha jól megy neked (és nem robogóra gondoltál...). Én sosem bírtam a kikent-kifent típusú csajokat, mindig is a sportos, vagányabb lányok tetszettek. Amúgy meg biztos vannak olyanok, akiknek bejönnél, csak lehet hogy neked meg ők nem kellenek. Ez már csak így szokott lenni...
2017. febr. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Nyilván igazatok van, nem ez a két véglet van. Viszont a legtöbb csaj sminkel meg szoknya meg mittudomén ilyen csajosabb cuccokban vannak átlagba. Legalábbis a közvetlen környezetemben ezt tapasztalom :S
2017. febr. 9. 18:43
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
A nyelveddel vannak gondok, nem a megjelenési stílusoddal.
2017. febr. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Az én külsőm nem plázacicás ugyan de lányosnak mondható (szoknya,magassarkú,ékszerek alap),van aki kicsit furának "edgy"-nek tartja,szóval nem az a tipikus hétköznapi.Van műkörmöm,mert nem szeretek vele magamnak foglalkozni,de szeretem ha szép.A hajam hosszú és balayage melír van benne,sminkelek minden nap,mert szeretem csinálni.A főbb hobbijaim/érdeklődési köreim: foci (ez elég mániákus szinten :D),videojáték,pc building,autók (főleg veterán amerikai autók),stb.A küzdősport világában is otthon vagyok,6 évig tanultam is egyet.Szoktam meccsre járni,tippmixet tenni néha napján,szívesebben megyek el sörözni a haverokkal mint céltalanul plázázgatni,és még sorolhatnám,DE.Itt jön a lényeg: kedves vagyok,aranyos,nyitott,barátkozós,mosolygós és gondoskodó.Szeretek és tudok is sütni/főzni,szeretem a lakásomat csinosítgatni,és vannak lányosabb szokásaim is.A mozdulataim,a járásom,a gesztusaim,mind nőiesek.Sok fiú próbálkozik nálam rendszeresen,mert azt sokan vonzónak tartják hogy "Szép,csinos,házias,cuki a csaj,de eljön velem sörözni/meccset nézni/2 perc alatt megbütyköli a kocsim/stb. Főnyeremény!.".Csak hát igen ha már kívül/belül/mindenben fiús valaki az sokakat taszít.Próbálj meg kicsit néhány dologban nőiesebb lenni,találni egy kis egyensúlyt,és hidd el nem lesz veled semmi gond :) Nem kell ide miniszoknya,csak mondjuk egy leggings,hosszabb felsővel.Nem kell tűsarkú,egy edzőcipő is lehet nőies ha passzol a szetthez.Nem kötelező sminkelni,mások kedvéért főleg ne csináld.De amúgy próbáltad már és nem tetszett,vagy más okból nem akarod?Esetleg kipróbálhatnál csak egy kis szempillaspirált,már az is nagyon sokat dob az ember lányán :)
2017. febr. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem eddig szimplán csak komplexusos gyökereket fogtál ki.Bár annál egyszerűbb dolog sincs pasi téren Magyarországon,annyi van belőlük,bár az én nemem közt is van rengeteg,aki megéri a pénzét.Nyugaton már annyira lefossák,hogy most mi nőies vagy férfias hobbi,Skandináviában végképp.Nem véletlen,hogy nem akartam negyedik pasinak magyart,akkor se,ha cserediákként nem jön össze ottani,vagy más náció.
2017. febr. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Sminkelek minden reggel vagy 20 percet, nőies ruhákba bújok, meg általában vasalom a hajam, aztán innentől kezdve a nap folyamán nem hozom szóba se a sminkelést se a shoppingolást, mint téma. Ha esetleg egy lánnyal beszélek és ő szóba hozza, akkor persze hozzá tudok szólni a témához, valamilyen szinten nyilván érdekel, de inkább sráchaverjaim vannak. Szívesebben beszélgetek mittomén' PC játékokról, filozófiáról vagy kocsikról, mondjuk ez utóbbi engem magamtól pont nem érdekel, de a fiúk gyakran szóba hozzák, akkor nem zavar, ha erről beszélünk, mert inkább ez, mint a horoszkóp ezós baromságok, a másik párkapcsolata (mármint ha barátnők lennénk, akkor oké, de amikor a vadiúj kolléganő kezdi kiteregetni első nap a magánéletét, azt nem értem) meg egyéb butaságok.

A lényeg, hogy attól még, mert nem akarsz üresfejű liba lenni, nem kell úgy kinézned mint egy leszbikus és nem kell úgy viselkedned / beszélned, mint valami utolsó suttyó proli.

A kisugárzásnak kell nőiesnek lenni, amibe a külső is beletartozik, aztán onnantól kezdve senkit nem fog zavarni, hogy téged jobban érdekel a box, mint a műkörömtrendek.

2017. febr. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
44%

Mikor ilyen kérdéseket olvasok mindog elöjön hogy én mindog fius voltam de sokan szerelmesek voltak belém anno..

Most màr felnött elvàlt vagyok vannak céljaim..most felujjitok és a butkolo ledöbbent nem félek hogy fehér lesz a hajam beàllok csiszolni..az asztalosnak is segitettem ő azt mondta ha nem lenne munkàm alkalmaz segédnek..és igen ezek a melok jobban is érdekelnének..pl.festés-hobby szinten szojtam mintàkat a falakra de a burkolàst is megtanulnàm de csak sajàt célra nem kellene mindog szakembert hivnom.àltalàba szeretnek mert mindig segitőkész közvetlen vagyok (kivéve mikor mélyponton voltam).

Nem sminkelek nincsenek műkörmeim..tàncolni se tudok mert évekig kungfuztam tiniként a réten fiukkal fociztam,motoroztam,karatét is kiprobàltam igaz időhiàny miatt csak pàr év volt abba kellett hagynom..

Most hogy nem sportolok hiztam ujbol lecsappant a kevés önbizalmam is :( kapok innen onnan mindig bokokat de sokan külsöségekre mennek amikor vékony voltam sokkal sokkal többet és ez régen is igy volt :(

Szoval én is fius làny most meg nő vagyok..de elöbb megyek el ha van időm egy roncsderbyre mint vàsàrolgatni..és ha jo kis tuning autot làtok vezetés közbe az uton akkor tejeredik a nyakam mint a pasiknak egy jo csaj utàn :)

És nem szeretem ha egy pasi henceg azzal ha jol megy neki vagy az autojàval (jo igaz azt becsülöm aki maga érte el nem apuka anyuka tolta alà!!)

Àltalàba az erős pasis lànyoktol nőktől tartanak a pasik..de nem baj azok keressenek plàzacicàt maguk mellé csak ne sirjanak ha ruhàzniuk kell vagy alàjuk tenni a csilli villi audi bmw t :)

2017. febr. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Szerintem mással van a probléma.

Én alapjábavéve egész jól meglennék egy ilyen csajjal, én is műszakibb beállítottságú vagyok...

Ez talán csak egy ok arra, hogy lelépjenek. 16f

2017. febr. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Én pont ilyen nő vagyok, mint te. Annyiban vagyok más, hogy focizom. Mindig is imádtam a focit. Soha nem érdekeltwk a csajos dolgok. Ettől függetlenül a kinézetem nőies, bár nem hordok miniszoknyát, csecsvillantó felsőket.

9 éve élek boldog kapcsolatban.

2017. febr. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!