Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miből kellene tudnom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből kellene tudnom, hogy csak szórakozik?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy tőlem 250 kmre élő sráccal, mert pont jött az egyik haverjához ebbe a városba. Egész este nagyon hajtott rám, de játszottam az elérhetetlent, aztán búcsúzásnál engedtem egy csókot. Ez 5 hete történt, azóta napi rendszerességgel beszélünk msnen, naponta akár 4 órát is, mikrofon, webkamera, stb. Nagyon belezúgtam, persze nem szerelemből szeretem, mert nem ismerem még annyira, de jóval többet érzek mint szimpla haverság. Elmondtam neki, mivel rákérdezett hogy mit érzek iránta. Eleinte mindketten kalandnak szántuk, de láthatólag nagyobb nyomot hagyott mindkettőnkben. Ő is mondta hogy szeret,csak a távolság miatt ez nem lenne jó. 3 nappal ezelőtt, azt mondta, hogy jobb lenne ha soha többet nem találkoznánk,mert csak szenvednénk. Nagyon fájt hogy ezt írja, de belementem, mivel ez tűnt a legésszerűbbnek. Aztán tegnap pedig mondta hogy ő azt nem úgy gondolta, csak a lehetőségeket kérdezte, hogy mit kezdhetnénk ezzel a helyzettel.Úgy volt hogy 2 hét múlva jön, de ma délután felhívott hogy ide kellett utaznia a szomszéd faluba(ahol él a nagymamája). Találkozót kért, tehát holnap sort kerítük rá. Van egy közös haverunk,és azt mondta hogy vigyázzak ezzel a sráccal, és ha látom hogy csak szórakozik ne kínozzam magam. Ez mind rendben van, de miből jöjjek rá hogy csak szórakozik? Mivel köztudottan nagyon perverz, nála alap a szexhez köthető beszólás, stb.

Szerintetek?

Tudom hogy nagyon hosszúra sikeredett, de sürgősen szükségem lenne a válaszokra!

Köszi!

L/17


2010. máj. 7. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Velem egy csaj játszott így (Fiú vok), már ismertük egymást, 1 bulin kezdegetett de később látta h én komolyan gondolom. Hanyagolt és csak írogatta h ,,majd holnap..." de semmi

Cs Szórakozik,és sztem ne te menj utána!

2010. máj. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Én biztos hogy nem fogok utána menni, sőt, holnapra is tervezem kicsit játszani ezt a nem könnyen kapható szerepet.

De még mindig nem tudom hogy miből kellene rájönnöm hogy szórakozik-e vagy sem. Annyira tanácstalan vagyok, és nagyon félek az újabb csalódástól:(

2010. máj. 7. 22:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Legegszerűbb ha rákérdezel, hogy mennyire gondol komolyan, merthogy volt rossz tapasztalatod, és parázol. Legalább akkor biztosan megtudod. Ha komolyan gondol, ettől nem fog elmenni a kedve.
2010. máj. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igazad van, csak az a baj hogy msnen már nem tudok rákérdezni, mert ugye már itt van a szomszéd faluban.Már késő.

És ki tudja hogy mennyire hamar akarna megcsókolni.. Tehát a csók előtt szeretnék rákérdezni, mert ha nem gondolja komolyan, még abba se mennék bele.

De nem akarom hogy az első mondatom az legyen hozzá hogy "Mennyire veszel komolyan?"

Tehát értitek hogy mi a problémám...

2010. máj. 7. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!