Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tapasztalt 30-as,40-es nőtársa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalt 30-as,40-es nőtársaim, jól látom, hogy 35 év alatti férfiakkal nem tanácsos ismerkednünk?

Figyelt kérdés
Egyre inkább úgy látom, hogy a férfiak 35 alatt nagyobb eséllyel csalfák, játszmáznak, nagyobb eséllyel hajtanak csak a szexre és gyerekesek még valamilyen szinten. Épp most ért egy kisebb csalódás egy 30 éves férfi/fiúval és ezzel meg is érett bennem ez a gondolat és eldöntöttem, hogy a továbbiakban 35 alatt egyik sem fog érdekelni. Kinek mi a tapasztalata? Kiemelném, hogy most nem arra gondolok, hogy 35 év felett is csalja férfi a párját stb, nem erre gondolok. Hanem szingli pasival ismerkedésre 35 felett! A gyerekesség viszont teljes egészében így van és érvényes, szerintem, akár foglalt akár szingli.

2017. febr. 10. 09:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha te már el is döntötted, hogy 35 év alatt nem,akkor mi a kérdés?Magadat szeretnéd igazolni?Volt egy rossz tapasztalat es Te eldöntötted hogy akkor mind ilyen?Lehet azzal a.pasival sem volt gond csak nektek nem volt közötök egymáshoz.Én talalkoztam már korához képest sokkal érettebb 21 éves pasival is.Mnden egyes alkalommal amikor valakivel nem jon össze akkor az a megoldás, hogy kizársz egy bizonyos típust,legyen az kor,magasság,testalkat,keresztnév?Igy gyorsan elfogynak a férfiak.😊 Olyan mintha találkoznál egy nyilas pasival vagy kettővel,nem jöttök be egymásnak,aztán mint valami tinédzser eldontod hogy kesz sose tobbet.
2017. febr. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Az meg hogy szeret playstation-el játszani.Nálam ez úgy megy,hogy inkabb jatszon at napokat valami számítógépes játékkal,mint a focit vagy sportcsatornát bámulja egesz nap.Így szerintem vond le te is a helyes következtetést,hogy csak simán nem illetettek össze,és nem azt jelenti hogy gyerekes és stb...
2017. febr. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
12: h*lyeségeket beszélsz..És igen, a volt pasim nyilas volt és azokkal sem soha többet:D Azoknak a haverok mindig fontosabbak.
2017. febr. 20. 13:47
 14/16 A kérdező kommentje:
Valamint nálam inkább a sportcsatornát nézze;) Láthatod, teljesen más elvárásaink vannak.
2017. febr. 20. 13:50
 15/16 anonim ***** válasza:

On latod te igazolod most is a sajat hulyesegedet.Nyilassal se tobbet.Akkor ne,folytasd így tovább,nekem tok mindegy.

Igen másak az igényeink,kár hogy nem értetted hogy a pc játékkal is erre probáltam felhívni a figyelmed,egy.példa bolt caupán.Nem azzal a 35 alatti pasival /pasikkal van a gond akiről te írtál vagy általánosítottál,hanem csak kettőtökben épp nincs semmi közös.És ettől nem kell férfiakat automatikusan legyerekesezni,és besorolni egy kategóriába.Sajnálom ha nem értetted.

2017. febr. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Rosszul látod. Én ötvenes férfi vagyok. Nem fogsz kirabolni. A te ATM-nek való korosztályod nálam jóval fiatalabb.
2017. febr. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!