Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet ezzel a lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ezzel a lánnyal?

Figyelt kérdés
Új munkahelyen kezdtem pár hónapja, és teljesen véletlenül botlottam bele egy nagyon szép lányba. Segítséget kértem tőle pár alkalommal és ahogy a szemembe nézett és mosolygott azt nem igazán tudtam hogyan kezelni, szinte flört szerű volt az egész, még a segítőkészsége is, ellenben minden más alkalommal úgy megy el mellettem mintha nem is léteznék. Utánanéztem, van barátja, de én nem adtam semmi jelét annak, hogy akarnék tőle valamit, szimplán nem tudom mire vélni a furcsa csapongó viselkedését.

2017. febr. 11. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen segítőkész, rendes. Ebbe aztán felesleges belelátni bármit.
2017. febr. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Az intimitást a saját rajongására használja.
2017. febr. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Csapongo viselkedes már azis ha segít valaki és kedves.

N25

2017. febr. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3-as: A csapongást arra értettem, hogy egyik alkalommal segítőkész, másik alkalommal úgy megy el mellettem, hogy rám sem néz szánt szándékkal. Furcsa igazából ennyi, nem látok bele különösebb dolgokat, nem terveztem felszedni sem, csak több ilyen alkalom után érdekelt a miértje :)
2017. febr. 11. 12:48
 5/6 anonim ***** válasza:

" Segítséget kértem tőle pár alkalommal és ahogy a szemembe nézett és mosolygott "


Gondolom, ez a munkaja, segitsen az ugyfeleknek es kedves legyen veluk.

2017. febr. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Talán azért nem néz rád mert bejössz neki, vagy azért mert nem jössz be neki, de mint mondtad, van barátja ezért inkább nem akar tőled semmit. Mellette tart ki. Nem megcsalós típus, amíg barátja van nem lép félre.

Vagy a jelenléted nincs rá olyan nagy hatással mint azt te gondolod...egyszerűen közömbös veled, ha nincs közös ügyetek.

Vagy sokszor van hangulatingadozása és azért csapong ki néha..

Vagy próbál kerülni mert tudja hogy köztetek nem lehet semmi, mivel te nem akarod mint mondtad felszedni. Lapít és eltitkolja hogy tetszel neki.

és még egy csomó oka lehet, hogy miért ilyen...hirtelen csak ennyi jutott eszembe :D

2017. febr. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!