Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azt vettem észre minden nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt vettem észre minden nő terel manapság?

Figyelt kérdés

Randin voltam, mondta a nő, hogy szimpatikus vagy, kedves vagy de ezt már több nőtől is hallottam.. Azért utasított el mert túl messze lakunk egymástól, (az a messze 76km) illetve külföldön dolgozom. Most eszméltem rá, hogy tényleg ilyen nehéz lenne párt találni annak aki külföldön dolgozik??

Szerintem itt más is van a háttérbe, mert múlthéten tök jókat beszélgettünk, ezen a héten meg alig akart szóba állni velem, mintha teljesen kifordult magából. Szerintetek?



2017. febr. 12. 10:33
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
86%

Miért kell az egyszerű dolgokat túlbonyolítani? Neki nem kell olyan srác, aki 76 km-re van tőle. Ilyen egyszerű. Neki nem távkapcsolat kell. Ezt ki is jelentette.


Egyébként mi bajod van azzal, hogy kijelentik, hogy szimpatikus vagy nekik és kedves is vagy?

Jobban esne ha azt mondanák, hogy egy önző egoista p..raszt vagy?


Keress akkor kint külföldön csajt, vagy ahol laksz. Ilyen egyszerű.

2017. febr. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
26%
Kifogás. Valószínűleg talált egy jobb képű kant.
2017. febr. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

#2 es én is ezzel egyet értek. :D


#1 es ki mondta, hogy bajom van mert kijelenti "kedves, szimpatikus vagy"? ha ezt mondja akkor lennie kellett volna valaminek nem gondolod? Ez csak terelés volt.

2017. febr. 12. 10:38
 4/27 anonim ***** válasza:
14%

Sajnos, ha "terelni" akarnak akkor ahogy a régi "nincsde" kampány vezérszólama is mondta: "Kifogás mindig akad"


(ti ti rititi zenei alap és az eredeti videó itt: https://www.youtube.com/watch?v=nogBj3edt6w)


ti ti ti ti tititi

"De túl messze laksz!"

ti ri ti ti ti tííítíítíí

"De nincs jó autód!"

Ti ti ti tititititi

"De túl alacsony vagy!"

tititititititiitititi

"De nincs borostád!"

dádádádádá dádádáád

"De nem vagy elég sikeres"

2017. febr. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
97%
Ez azt jelenti, hogy kedves és szimpi voltál neki, de belegondolt és nem akar távkapcsolatot. Ennyi. Vagy kiderült rólad, hogy ilyen vagy, kombinálsz folyton és mindenbe belelátsz mindent. Az is baj ha megmondjuk, az is ha nem. Az is baj ha kedvesen mondjuk, az is ha durván. A lényeg az ilyen típusú férfiak számára, hogy a nő a hibás, aki kamuzik és terel, nehogy el kelljen fogadnia azt a tényt, hogy a dolgok néha változnak vagy nem úgy alakulnak ahogy azt elképzeltünk. Talán van valaki más, talán nincs. Nem mindegy? Kedvesen közölte amit el akart mondani, te pedig lépjél tovább.
2017. febr. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
23%
5 éve vagyok külföldön, 2 éve egyáltalán nem volt barátnőm. Előtte meg szinte folyamatosan, alig teltek el napok - hetek két kapcsolat között, de gyakran a szakítást már aznap este más mellett "hevertem" ki. Mióta kint vagyok, szinte semmi se jön össze. Távkapcsolatot nem akarok már, nincs értelme, pedig szinte csak az lenne az egyetlen járható út, hogy otthonról hoznék ki magammal valakit, de ilyen távolságból képtelenség szilárd alapokat építeni egy külföldi összeköltözéshez. Idekint meg a magyar nők vagy kapcsolatban vannak (azaz vagy kijött a párja után vagy külföldi párja van), az egyedülállók meg várják a gazdag külföldi pasit. Egyszerűen magyarként a magyar lányoknál semmi, de semmi esély. Az egyedülálló nők 99%-a helyi, pénzes pasit akar. Volt, aki azt mondta, hogy megutálta a magyar pasikat. Mind az ötmilliót megismerte már biztos. A facewbook csoportokban is feltűnő, hogy aki kapcsolatban van, az már vagy régóta, vagy helyi pasival. 5 év alatt nem ismertem meg egyetlen olyan nőt sem, aki külföldön magyar pasival jött volna össze, ahogy olyan srácot sem, akinek külföldön sikere lett volna magyar nőnél. Ellenben igen sok nőismerősöm jött össze helyi, vagyis nem is feltétlen helyi pasikkal, de a lényeg, hogy nem magyarral. Nekem is csak egyetlen egy magyar lánnyal sikerült randiznom 5 év alatt, vagyis helyesbítek, kettővel, de az egyikükről mái napig nem vagyok biztos, hogy lány volt, nem fiú... :)
2017. febr. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

"ha ezt mondja akkor lennie kellett volna valaminek nem gondolod? Ez csak terelés volt."


bm, de sötét vagy! ez nem kifogás és terelés. van aki nem akar távkapcsolatot, ennyi neki bőven elég. lehetsz te bármilyen adonisz, de ha nem vagy közelben, akkor eleve tabu vagy.


ez olyan, mint nálam pl. aki cigizik, azzal szóba se állnék kapcsolat terén. ennyi.

2017. febr. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos a többieknek igazuk van. De ne szomorkodj, mert lesz még rosszabb! Az élet/sors/isten/szerencse (nevezd ahogy akarod) egy utolsó szemétláda, aki juszt is, úgy fogja összehozni a dolgokat, hogy akikkel lehetnél mind messze fognak lakni, vagy már házasok.


Szóval, ne szomorkodj, az élet alapjaiban egy rakás szar.

2017. febr. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet tudni, milyen élethelyzetben van a nő.

Én éltem távkapcsolatban többször is, több éven keresztül. És most már olyan társra vágyom, akivel a mindennapokban, munka után találkozhatunk. Akármilyen szimpatikus lenne egy férfi, nem mennék bele még egyszer távkapcsolatba. Ne okold magad, de őket sem.

2017. febr. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
0%

#9


De ebben az a rossz, hogy ezzel lecsökken a választási lehetőség a környékre ami úgy összvissz max 50 ezer fő, ebből a célkorosztály 20-30 között gondolom a kérdező is annyi, talán párezren vannak "bruttó" és még ebből vond le a már házasokat, a szinglielveket vallókat, a cigányokat és még pár olyan tényezőst ami eleve kizárja a dolgot (lásd dohányzás az egyik válaszolónál).

2017. febr. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!