Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkozásból romantikus randi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozásból romantikus randi?

Figyelt kérdés

Egy régi csoporttársammal találkozom, 6 év után újra.

Annak idején könyvet cseréltünk, és az az ürügy, hogy azt visszacseréljük. A dolog pikantériája, hogy már 1 éve szingli vagyok, tudomásom szerint ő is az, és jó ideje nézegetem a hölgyet, és nem rég egy képe like-olása után írt rám, találkozna velem, hogy "könyvet cseréljünk".

Szeretnék udvarolni a hölgynek, de tolakodó sem akarok lenni, viszont szeretném, ha randin érezné magát, nem csak egy szimpla találkozón. JÓ TANÁCSOKAT SZERETNÉK KÉRNI, ha lehetséges, nem trollkodó beszólásokat. Előre is köszönöm, minden kreatív elme ötletét!!!

( Mindketten túl vagyunk a 30-on...)



2017. febr. 13. 19:39
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szeeintem ez maradhat sima találkozó.

Eleve ő kezdeményezett, szóval nem kel aggódni.

Bókolj finoman, úriemberhez illően, és ha jól érzitek magatokat, akkor a végén fel lehet ajánlani, hogy ha van kedve, folytassátok valamikor máskor egy randi keretében (így kimondva, hogy randi).

2017. febr. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!