Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudtok véletlenül olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudtok véletlenül olyan weboldalt ahol szép és elhagyott kismamák előfordulnak?

Figyelt kérdés
Ilyen hölgy érdekelne, (nem alkalmi dologra) de nem tudom hol keressek, talán tinder vagy valami ilyesmi oldalon esetleg, vagy van olyan hely ahol előfordulnak, nics valakinek egy jó ötlete?

2017. febr. 14. 11:40
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:
Ez az. Nehéz...
2017. dec. 22. 09:17
 32/45 anonim ***** válasza:
100%
padaam.hu
2018. jan. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
100%

Terhestorna...? Bár elég körülményes, nem tudom elképzelni, hogy magyaráznád ki, h miért vagy ott.

Vagy vezess terhestornákat, nézz utána, milyen tanulmányok/végzettség kell hozzá, stb...

Amúgy meg nem biztos, h “beteg” a kérdező, lehet, hogy mondjuk nem lehet gyereke, de szeretne, amennyire lehetséges “a kezdetektől”. Vagy csak én vagyok ilyen naiv? Na mindegy, a lényeg, h ne a rosszat lássátok mindenben. ;)

2018. jan. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
Nem lehet gyereked, azért keresel kismamát? Szerintem ha pár éves a gyerek akkor is hozzád tud nőni.
2018. jan. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
14%

Amugy eszem fa...om ki van. Önerőből évvekkel ezelőtt felkutattam a témához mindent. Akár egy szakdolgozatot is îrhatnék belőle. Erre most mekkora divat lett, heti 3 kérdés van minimum.

Leìrom az én vagyis mi történeteinket.

2013 tele én egyedűlálló, legjobb haverommal bulizni indulunk később jön egy haverja ès! a kolléganője. A kolléganő egy gyönyörű természetes szépség ...nem sokat ittunk azt is velem de neki hamar beütött..kiderűlt 17évesen terhes lett ( szülei burokba tartottak tabu volt a szex téma otthon) a helyi menő alkesz pasitól. Házasságuk durván rossz volt aznap este után elvált, mintaházasságban boldogan élnek a sráccal akivel jött van közös gyerekük, de az új apukát imadja az első kislány facen meghitt fotók vannak fent.

Én eddig lenéztem az ilyen lányokat. Putris romáknál szokás gondoltam. Eztán változott bennem a hozzá állás. Megismertem egy lányt szintén 17évesen szűlt. Több mint 1 évig voltunk együtt, 4éveskislányával imádtuk egymást apa hiányát kitöltöttem 3 hónapos korában lelépett.... exem és a gyerek által bekerűltem a kus város"szülői klubbjába. Kiderűlt a helyi jómódu vállalkozók 25-28 közti nagyon szép lányai közt is akad egyedűlálló anyuka.

2018. jan. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
39%
35ös vagyok! ....akkor megyőződtem, hogy nem olyan gáz ez a dolog. Aztán voltak kapcsolataim de üres volt gyerek nélkűl.
2018. jan. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
#7 :D
2018. jan. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
0%
www.szepeselhagyottkismamak.hu
2018. febr. 1. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
padaam.hu
2018. márc. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 A kérdező kommentje:
Ez a válasz szuper!!! Köszönöm!!!
2018. márc. 11. 09:01
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!