Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy feltűnően szép lány vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy feltűnően szép lány vajon mit akarhat egy átlagos sráctól?

Figyelt kérdés

Társkeresőn csak "miért ne?" alapon írtam egy tényleg feltűnően szép lánynak. Nem is vártam választ, de mégis jókat beszélgetünk kb 2 hete. (keveset van fent ő)

Sosem gondoltam volna, de most szóba került egy randi. Nem tojtam be, én nem ez az ember vagyok, csak ő tényleg olyan így küllemre, hogy a 20 - évestől az 50 évesig tényleg akit csak akar (gazdagot, sármost, családost) bárkit megkaphatna. Én egyiknek sem tartom magam, egy átlagos srác vagyok, átlag fizuval, stb.

Egy pillanatra átfutott az agyamon hogy mi van ha kamu? vagy csak pl találkozunk és 3 kigyúrt arc vár rám, aki jól megagyal, meg kirabol? :D

jó oké szélsőséges dolog, de számomra kicsit hihetetlen.

Van 2 cimborám aki ismeri. Ők jókat mondtak róla.

A dolgot tetézi, hogy 1 évvel idősebb nálam, plusz magasabb is valamivel.

Még egy dolog ami eszembe jutott, hogy valaki az ő képeivel stb van fent társkeresőn, és átverés az egész. Bár az oldalon ott van, hogy facebbok, és twitter igazolt profil, viszont a lány valamiért nem akart átjönni face-ra hogy ott csevegjünk.


Még egyszer mondom: szó sincs arról, hogy nem vágnék bele az ismerkedésbe! Nem ilyedek meg a feladattól!

Csak így első blikkre Ő sokkal magasabban

szofisztikált mint én, pláne hogy (szerintem) sokkal jobb (gazdagabb stb) férfiakat is megkaphat.

26/F



2017. febr. 7. 13:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Attól, mert valaki feltűnően szép, még nem kötelező, hogy üres fejű, felszínes is legyen.
2017. febr. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
addig ütöm a vasat amíg meleg! ha sikerül vele összehozni egy randit mindenképp elmegyek :)
2017. febr. 7. 13:27
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor hívd fel randi előtt videóhívással, de ne mondd neki hogy azért hogy lecsekkold. Egyébként egy próbát megér, ha nem megy el a randira vagy mégsem ő az akkor iszol egyedül egy üdítőt és elmész. Ennyi.


n.

2017. febr. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem vágj bele, most nagyon sokan lennének a helyedben. Lehet, hogy óriási mázlid lesz, bár azért némi rizikó is befigyel. Én mindig úgy voltam vele, hogy egyáltalán nem biztos, hogy olyan nagy igényei vannak egy feltűnő szépségű nőnek, ez csak úgy rájuk van "ragasztva". Egyébként ha összejön a randi, még simán lehet, hogy 2. már nem lesz, de oda se neki, már azt az egyet is fogd fel sikerélménynek. Sok fickó az ilyen nőket csak a távolból lesi sóvárogva...


"...vagy csak pl találkozunk és 3 kigyúrt arc vár rám, aki jól megagyal, meg kirabol? :D"


Ezen meg k***a jót röhögtem. A humorodat majd mindenképp vesd be, Kérdező!:))) 34F

2017. febr. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem a humorod tetszik neki elsősorban, meg az írásod alapján átjön, hogy kifejezetten normális vagy. Szerintem nem lesz átverés! Csak arra vigyáz, hogy ne valami pótléknak használjon, szerelmi csalódás következtében. Az, hogy ne akar facebookra jönni valószínűleg azt jelenti, hogy nem szeretné ha valaki látná, hogy bejelölitek egymást, és esetleg lájkold a képeit, mert valaki még féltékeny rá...ez csak egy lehetőség, de higyj nekem, benne van a pakliban. nem akarom elrontani a lelkesedésed, de légy kritikus ezzel az üggyel kapcsolatban!
2017. febr. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

az vagyok, hiszen eleve azért tettem fel a kérdést. :)

Nem élem bele magam, de nem is futok el előle.

2017. febr. 7. 14:03
 7/17 anonim ***** válasza:
78%

Túl sok energiát emészt egy-egy ilyen beszélgetés. Egyszer még talán poén, de aztán ráun az ember. Elég csak belegondolni. Szóval az átverés kilőve ha tényleg sokat beszélgettetek már.

Ami lehet, és ez nekem tapasztalat... a kép nem minden. Brutál jó képeket lehet lőni átlagos emberekről... és nem csak egyet. Mindenképp kérjél ki néhány rövidet még a találkozó előtt.. Meglásd jól fog jönni. Ez tapasztalat. Persze van olyan tapasztalatom is, amikor egy tényleg csinos lány érkezett...

2017. febr. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én szerintem meg ne kéregess képeket hanem menj el a randira. Úgyis élőben derül ki minden, még ha pont úgy néz ki mint a képen,akkor sem bizti hogy élőben bejön, de van aki meg nem fotogén és élőben kellemes meglepetés. Szóval menj bátran.
2017. febr. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
lehet unatkzoik
2017. febr. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
94%
Vagy csak neked atlagon feluli. Sok ember itt mutogat atlagon feluli embereket amik nekem atlagosan... ergo. Lehet megtalaltad az igazit :D
2017. febr. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!