Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez tényleg igaz a szép nőkre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg igaz a szép nőkre?

Figyelt kérdés
Már sok idősebb férfitól is hallottam ezt sőt ezen az oldalon is olvastam már, hogy egy olyan lányt aki tényleg nagyon szép és nyilván nem vak meg nincs önbizalomhiánya sem akkor neki nem a külsejét kell dicsérni? Sőt azt igazából nem szabad úgy nagyon megdicsérni hanem inkább a lelkére kell hatni és úgy kell bókolni neki? Mert hogy a külsejét nyilván napi szinten dicsérik és már unja is meg tudja magáról nyilván hogy gyönyörű nem kell megdicsérni, mert azzal csak érdekesebb leszel a szemében ha te nem "hódolsz be" a szépségének és ha bókolsz is neki akkor is a belső értékeit kell hangoztatni. Én ezt ki akarom próbálni mert szerintem nem hülyeség, van valakinek tapasztalta ami ezt cáfolja vagy igazolja?
2017. febr. 12. 23:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
50%

Alpári hangnemben küldenek a francba, ha meg dicséred a a külsejüket. Viszont a belső dicséretihez ugye le kéne ereszkedni a fellegekből és szóba állni a delikvenssel, ami általában nem szokott megtörténni :D

30/f

2017. febr. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
77%

Én nagyon sokáig nagyon kövér voltam, ezért a külsőmet nem dicsérték. Most kapok bókokat, de nem esik jól. Hozzászoktam, hogy a személyiségem kapja. Az az ember, aki mindig voltam, és mindig leszek, akárhány kilós vagyok.


Egy "jófej vagy", vagy "behalok rajtad" sokkal többet ér, mert 60 évesen is igaz lesz, minthogy szép, feszes a seggem.

2017. febr. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A legrosszabb ***** válasza:
9%
Próbáld meg nem figyelembe venni, hogy tökéletes külsővel rendelkeznek. Próbáld meg őket úgy kezelni, mintha a legközvetlenebb haverod lennének, akikkel a koleszban fingóversenyt rendeztetek. Legyél velük közvetlen, szókimondó, esetleg még némi parasztság is belefér bizonyos szinten (nem kell túlzásokba esni, nem kell köсsögösködni velük). Érezzék azt, hogy a külső tulajdonságukkal sosem tudnának téged lekenyerezni. A bókokat alapból felejts el, mert azonnal elbuksz náluk. Soha ne tegyél pozitív megjegyzést a testükre, sőt, még cukkolhatod is őket, például egy aerobikozó, testépítő csajt azzal, hogy "hát kávéval elmegy".
2017. febr. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
54%
Nem az számít, hogy mit mondanak az emberek. Az számít, hogy ki mondja.
2017. febr. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
54%
Röviden: igen.
2017. febr. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
88%
Egy normális szép nő jó,hogy besokall attól,ha állandóan a kinézeténél ragadnak le,a belső értékeire meg tojnak.Csak akár jóképű pasiról beszélünk,akár átlagosról,akár csúnyáról,legtöbbjük úgyis tojik a tartalmára,ha a csomagolás rendben van.
2017. febr. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

2. de gondolom te nem is vagy ignoráns.

30/f

2017. febr. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
63%

Szép vagyok. Imádom, ha egy olyan pasi mondja ezt, akinek érdekel a véleménye és számít a dolog. Teljesen tisztában vagyok azzal, hogy jó nő vagyok mégse unom.

Amikor ki vagyok, mert magányos vagyok és ezzel vigasztalnak, akkor picit unom. Vagyis tudom, hogy szép meg szexi vagyok, köszönöm. De van lelkem is. Nekem fontos, hogy a testem és lelkem is dicsérjék, mert mindkettő szép, de igényem van arra, hogy ezt belássák. De ahhoz, hogy ismerd a belső értékeimet, beszélned kell velem. Mármint ezek alapján, amit írtam, egoistának tűnök. Az is vagyok. Mégis értékes embernek tartanak és ez nem jön át ránézésre.

2017. febr. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A legrosszabb ***** válasza:
67%
#9: Szerintem meg olyan ronda vagy, mint a világháború.
2017. febr. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
10-es. Szerintem ez most nem fog összejönni. Ne ezt a taktikát válaszd.
2017. febr. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!