Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkednétek olyannal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkednétek olyannal, akinek van már induló kapcsolatja?

Figyelt kérdés
Bővebben kifejtve :) Nem rég utaztam, és aki pasi elvitt nem ismertem, nem is beszéltünk mert mások is voltak az autóban, de akkora ellenállhatatlan vágyat, szexuális feszültséget éreztem, a srác szeme is rá-rátévedt a lábamra. Nagyon ismerősnek tűnt, rá is kerestem fbon, sok közös ismerősünk van, de nem egy városban lakunk. Ő rám is irt, két hete folyamatosan beszélgetünk, de van valakije, akivel most jött össze. Már hivott kávézni, vagyis nem egyből az ágyába hivott, de nem tudom van-e igy ertelme ismerkedni. Vagy van hogy az ember találkozik valakivel, aki jobban megfogja, mint aki mellette van? én nem akarok senki kalandja lenni, nem tudom, hogy ha el is megyek kavezni hogy legyen. Azzal senkit se lehet letámadni, hogy te mit akarsz tolem, a ferfiak a cel erdekeben amugy is sokszor hazudnak.
2017. febr. 19. 11:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem tabu egy bármilyen párkapcsolatban élő nő. Ha annyira hiányzom az életéből, akkor szakítson, zárja le az exével és majd utána ismerkedünk.
2017. febr. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Persze mar , csak barati meg haveri kavezgatas. Kozben meg a farkarol abrandozol az autoban es alig ismered. Szerintem regen lattal mar repat es nem birsz magaddal, es pont az ilyen nok miatt mennek tonkre kapcsolatok, akik jatszak magukat a ferfiaknak, es varjak cserebe, hogy jol meg legyenek dugva. Ezen nincs mit szepiteni. Ulj le, 1-es.
2017. febr. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!