Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiztam egy sráccal, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztam egy sráccal, most akkor mi van?

Figyelt kérdés

Nagyon jól ereztem magam vele, csókoloztunk is. Ma írt nekem, viszont kissè olyan szaggatottan és olyan szukszavuan,cèlozgatott rá, hogy talalkozzunk mèg("legkozelebb akkor...., máskor"), csak mègis olyan furának tünik, en nem akarok neki allandoan irni, nem akarok rá akaszkodni. De szerintetek miért ilyen? Meg még nem kerdezett rá, hogy mikor talalkozzunk kovetkezoleg.

Nagyon ráparázok az egészre, mert tenyleg bejon a srác, csak brm tudok mit kezdeni ezzel. Szerintetek?



2017. febr. 19. 23:39
 1/7 A kérdező kommentje:
Jaj, kozben latom hogy fent van es ezert aggaszt, hogy nem ír. :/
2017. febr. 19. 23:41
 2/7 anonim ***** válasza:
Az ismerkedés rész talán a legnehezebb a kapcsolatban. Főleg ha te vagy az a fél, akinek jobban bejön a másik, tehát nagyobb szüksége van rá. A bizonytalanság frusztráló. Azonban ha kiakadsz, számon kéred, elméleteket gyártasz csak rosszabb lesz. Megölöd azt, ami még el sem kezdődött. Hagyd kibontakozni a dolgokat a maga idejében. Számtalan oka lehet, hogy nem keres. A türelem olykor nagy erény. A bizonytalanságot pedig mindenki nehezen viseli.
2017. febr. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Írj neki.

Félénk. Dobj fel te talalkozási idő lehetőséget.

2017. febr. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg egyáltalán nem fura, csak te képzeled azt. Az, hogy a fb szerint fent van, annyit jelent, hogy a telefonja kapcsolódik a netre.
2017. febr. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg hagyd a fenébe.
2017. febr. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
saját magamból kiindulva (fiú vagyok) ugyanazt érezném amit te és ezért nem mernék írni :D mármint hogy ne érezd azt hogy rád akaszkodok. szerintem írj neki. tuti őt is eszi az ideg hogy te miért nem írsz :)
2017. febr. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is randiztam egy sráccal szombaton,de ma kedden is randizunk,és szervezzük a további randikat.Ha igazán odavan érted keresni fog.Hidd el.Ha nem hagyd a francba.Voltam én is már.De Sok sikert kívánok.
2017. febr. 21. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!