Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, akiknek volt érzelemmente...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akiknek volt érzelemmentes szexkapcsolatuk, válaszolnátok nekem erre?

Figyelt kérdés
:) Szóval: aki teljes mértékben ki tudta zárni az ilyesminél az érzelmeket, az hogy csinálta? Nehéz volt, le kellett magad beszélni a pasiról? Akkor is ment, ha amúgy iszonyatosan bejött a srác? Az egyéjszakás szorik is érdekelnek, ahol azért úgymond valamennyire már ismerted előtte a partnert.

2017. febr. 25. 14:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan volt, hogy a masodik randin megtortent aminek meg kellett egy olyan sraccal, aki egyebkent nagyon-nagyon bejott, es elozo alkalommal jot beszelgettunk, es az ott nyujtott teljesitmenye utan teljesen kiabrandultam belole :'). Ha mashogy alakult volna, akkor valoszinuleg nehezebb lett volna. De egyebkent lehetetlen kizarni az erzelmeket, a hormonokat ugyanis nem tudod uralni sose:).
2017. febr. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

Szeretők voltunk. Kezdett zavarni hogy csak szex van köztünk. Utána ott aludtam majd haza jöttem. De volt hogy rögtön eljöttem.

Nem nekem való volt. Nőként nem lehet kizárni az érzéseket.

Kb. Fél èvig tartott

32 N

2017. febr. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Ja és volt olyan aki nagyon bejött. Ismerősök voltunk. Kb 2 év után lefeküdtünk egymással. Nagyon rossz volt. Nem tudott kielégíteni. Kicsi volt neki. ( nem tudtam vele mit kezdeni) nem éreztem, gyorsan elment. Haza vitt. Akkor találkoztunk utoljára.
2017. febr. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Eddig tanulságos. Nem megy érzelmek nélkül.

Valójában akkor is van érzelem, amikor elvileg nincs, mert olyankor a pasi külső tulajdonságaiba "szeret bele".

Ami még érdekesebb, hogy ilyenkor problémává válik a "teljesítmény", a méret. Az eddigi, méretet kérdező topikokban mindenki megnyugtatta a 11-13 centis srácokat, hogy a nőket nem a méret érdekli. És ez így is van, amint a fiúba szerelmes az a lány. De ha csak a széles válla, a szép arca, a kockás hasa gerjesztette föl, akkor bizony kell hozzá a méretes fäsz és a kitartó kefélés is.

2017. febr. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ez így igaz 4-es!
2017. febr. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Semmi köze a nagy méretnek a szenvedélyes viszonyhoz, ezt tapasztalatlan fiúk szeretik itt hangoztatni.
2017. febr. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Képzeld nő vagyok és nekem pl fontos volt futó kapcsolatnál és most a komolyban is.
2017. febr. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Nekem volt ilyen igencsak gátlástalan voltam. Elég volt csak ha jóképű volt buliból kikaptam magamnak eggyet és kész. De volt olyan hogy 1 évig voltam úgy hogy neki is voltak más kapcsolatai meg nekem is de összejártunk egy héten minimum 3-4 szer eljártunk csavarogtunk szerettem mint egy havert jókat beszélgettünk de soha nem tudtam volna szerrlmes lenni belé csak kihasználtuk egymást. Vagy baráti körbe valahogy összegabajodtunk aztán másnap mintha semmi nem történt volna . Vagy olyan is volt hogy egy híresség volt fellépni nálunk és nézett a szinpadról aztán ő keresett meg a fellépésük utan és vitt el magával.
2017. febr. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nagyon rövid ideig, pár hónapig működhet úgy, hogy tudatosan kizárod az érzelmeket.

Ha betartod azt, hogy amúgy semmi kommunikáció, meg együtt alvás nincs, csak a helyszín és az időpont megbeszélése, ez akkor is nehéz, és mi nők nem vagyunk rá képesek hosszútávon.

Tapasztalatból írtam neked.

35/N

2017. febr. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#6 Lehet, hogy ugyanazt mondod, mint én? (#4 vagyok)

Az én állításom az, hogy szenvedélyes szerelemben nem számít a méret. (Na jó, ésszerű határok között.) Természetesen úgy értem, hogy nem probléma ha az a fiú nem "lófarkas". Ezt saját tapasztalatomból szűrtem le!

2017. febr. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!