Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mihez kezdjek ezzel a lannyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek ezzel a lannyal?

Figyelt kérdés

Randizunk mostanaban egy lannyal, de a multkori randink elbizonytalanitott. Mindketten egyetemistak vagyunk, de en szegeny csaladbol jovok, mindket szulom fizikai munkat vegez nem sok penzert, gyakorlatilag a semmibe szulettem.

Mikor ezt megtudta a lany, kozolte, hogy szerinte az ember azza valik, amibe szuletik.

Ezek utan meg beszelgettunk kicsit, azt mondja szimpatikus vagyok neki, de ezek utan merlegelnie kell egy kicsit. Penteken talalkozunk legkozelebb, nem tudom, mit gondoljak rola.



2017. febr. 27. 16:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne erőltesd a kapcsolatot. Egy ilyen felfogású lánnyal és mögötte egy hasonló értékrendszerű családdal hosszabb távon elviselhetetlen lesz a kapcsolat. Le fognak nézni, semmiben vesznek, soha nem leszel egyenrangú fél.
2017. febr. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem fog tudni a barátnői előtt villogni veled. Ez a baj.
2017. febr. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
En tok nem olyan vok, mint a csaladom tobbi tagja. Nyugodtam hagyd el szerintem, mert ez elarulta, hogy semmi terhet nem hajlando tenni erted, kvazi csakk eltartatnii akarja magat
2018. febr. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!