Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randin ha az egyik nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randin ha az egyik nem akar alkoholt inni, akkor a másik se igyon? Mit gondolsz?

Figyelt kérdés
Sima este, kellemes beülős helyen való randi, de az egyik azt mondja nem inna alkoholt. Akkor a másiknak is MUSZÁJ nem innia, különben aki nem iszik, az emiatt lenézi őt?
2017. febr. 27. 16:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Áh hidd el, hogy nem emiatt.


Én nem ihatok alkoholt, de még csak cukros üdítőt sem, úgyhogy én vagy vizet iszok vagy teát. :D ettől még teljesen jól éreztem magam azokon a randikon is, ahol a férfi sört ivott. Teljesen jól elvagyok bulikon is, nem zavar ha mindenki részeg csak én nem. :D


Más miatt nem voltál szimpatikus, biztos nem a pia az oka.


25L

2017. febr. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha berúgna mellettem a másik, az zavarna. De egy pohár bor vacsora után vagy egy koktél nem ez a kategória. Más lehetett a bibi. Ha viszont ez volt, akkor ne sajnáld, hogy nem ment tovább az ismerkedés, mert ha ennyire hülyék, akkor te jártál jól... :)
2017. febr. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Lehet inni, de mértékkel. 1-2 italt.

Ha a randi partnerem lerészegedne vagy spicces lenne, akkor az lenne az utolsó randi.

2017. febr. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem iszom alkoholt jó ideje, de nem "várnám el" a partneretmtől, hogy ő se igyon, ha épp szeretne. Persze nem mindegy, hogy egy pohár bor/sör/koktél vagy három feles a két korsó sör után, ahogy fentebb is írták.
2017. febr. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Vállalom a lepontozást... Nálam rossz benyomást keltene, ha valaki egy koktélnál vagy sörnél több alkoholt inna egy randin. Absztinens vagyok, évi 1-2 alkalmi alkoholizálásnál többet nem tudok tolerálni a páromnál. Ez van. Ez nem lenézés kérdése, felőlem mindenki úgy és annyit iszik, amennyit akar - feltéve, ha nincs köze hozzám.
2017. febr. 28. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

1. Én bocs, hogy csak autós példákat írtam. Ugyanígy voltak lányok, akik alapból nem akartak inni, NEM kocsival voltak és velük sem jött össze.


2. Ha mindketten iszunk, akkor egyformán igyunk és ne sokat. A maximum az 2-2 pohár bor szokott lenni, de az is már csak olyankor, amikor 3-4 órákat ülünk egymás mellett egy beülős helyen. (Értsd: Nem mindegy hogy két pohár bort 1 óra alatt iszol meg, vagy 3 óra alatt. Más a hatás akkor is)


3. Ha a lány nem iszik, akkor én is csak egy pohár alkoholt iszom (egy koktél, egy pohár bor, stb). Utána ha még szomjas vagyok, múltkor is ásványvizet kértem. A sör nem annyira randis ital, hacsak nem a lány mondja hogy nagyon szereti.


4. Világos, simán lehetséges hogy más miatt nem jöttem be. Csak úgy mondom nektek, hogy azoknál a lányoknál akik nem isznak alkoholt, nagyobb az elutasítottsági arányom, mint azoknál akik igen. Feltűnően nagy, ezért is tettem fel a kérdést.


---

15: Mi ezért nem is illenénk össze egymással és ez oké. Nekem a heti párszori alkoholfogyasztás simán ott van és nyilván magunkhoz hasonlót, vagy néha legalább elfogadót keresünk.

2017. febr. 28. 09:35
 17/17 anonim ***** válasza:
Persze, ez nem is kérdés és nem is baj :)
2017. febr. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!