Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hagyjam az egészet ennyi idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam az egészet ennyi idő után? Többi lenn.

Figyelt kérdés
Fél éve találkoztam egy sráccal és azóta chatelünk majdnem napi szinten. Viszont a randikat vagy én mondom le vagy ő, így "nem sikerült" újból találkozni. Nagyon egy hullámhosszon voltunk már az első perctől fogva és tudom, hogy mindkettőnk szeretné ez biztos. Egyikőnknek sincs senkije, igaz ő az egyik társkeresőn fenn van. Idősebb vagyok nála 11 évvel, de ő a korához képest elég komoly gondolkozású, engem pedig mindenki fiatalabbnak néz. Igazán nagyon boldog voltam a társaságában és láttam rajta, hogy ő is az. Egyébként testi kontaktus egyáltalán nem volt köztünk, csak egyszerűen jól éreztük magunkat együtt. De ennyi idő után már nem tudom, hogy mit tegyek. Köszönöm a válaszokat!(N)

2017. márc. 2. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:

akkor értsük úgy, hogy most raboljátok egymás idejét és most az a kérdés, hogy lépj vagy hagyd a francba?


24F

2017. márc. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem egy kicsit ilyen lelki-szemetesláda kapcsolatnak tűnik ez...

Elvagytok egymás árnyékában, de valahol mélyen tudjátok mindketten, hogy ebből semmi sem lesz.

Viszont egyszerű barátok még lehettek és akkor nincs ez az egész szerencsétlenkedés.

2017. márc. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért mondjátok le a talikat?Fél évig nem tudtok egyet sem összehozni?Vagy nagyon messze laktok egymástól vagy ha nem akkor én nem erőltetném ezt.
2017. márc. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Beszéljétek meg és lépjetek valamerre erről a szintröl.


Sok sikert

2017. márc. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Többször elhívott ide-oda, de én nem mertem lépni. Amikor én szerettem volna, akkor meg ő nem.
2017. márc. 2. 19:48
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem is gondoltam volna, hogy volt köztettek testi kapcsolat, mivel azt írtad nem találkoztatok, és csak cseteltetek.

Nem tudom, biztos van akik nem találkoznak azonnal.Szóval sose tudni. Nekem volt egyszer egy pasi, aki akart találkozni,én is, de mégsem találkoztunk soha.Még telefonon is beszéltünk pedig.És 4 év alatt sem volt meg:D Mert ő hazudott, és csak erre a dumálásra voltam jó, és én sem akartam igazán találkozni,mert ennyi is tök jó volt.De mind a ketten állítottuk hogy akartuk, és amúgy jól elszórakoztunk.:) Ez csak az én történetem, ez nem jelent semmit, viszont ha akarsz vele találkozni még ebben az életben,akkor még mostanában kéne, ha nem is erőltetni, de valamit csinálni.

2017. márc. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Elsőnek: igen, pontosan ez a kérdés :)
2017. márc. 2. 19:50
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

te mit remélsz ettől az egésztől? :)


24F

2017. márc. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én most pont így állok :)

Csak ő 7 évvel fiatalabb.

Én első perctől barátként tekintettem rá,sokat beszélgettünk,nevettünk,imádok vele lenni.

100 km-ről eljött,hogy találkozzunk,moziban is voltunk már,aztán én utaztam hozzá.

Elmeséltem az egyik barátnőmnek,ő nyitotta fel a szemem,hogy ez nem barátság már részéről,és tényleg nem az.Csak nálam vannak "nehezítő körülmények " is.Még nem váltam el,és van két gyerekem.

Ő is én is jól megfontoltuk,aztán úgy néz ki belevágunk :).


Szerintem találkoznotok kellene,megbeszélni személyesen.

Ez a 7 év engem is csak azóta zavar,amióta átléptük a barátság-valami más határát.Bár dolgozom rajta,hogy ne tűnjek 37 évesnek,sportolok,túrázok,és állandóan pörgök :)

2017. márc. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!