Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szörnyű bevallani, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szörnyű bevallani, de nem megy az ismerkedés 20 évesen. Hogy is kellene ezt csinálni?

Figyelt kérdés
Fiú kérdezi.
2010. máj. 9. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Erre nehéz válaszolni... Ez annyira alap dolog hogy magától kellene jönnie. :( Ez a téma amúgy is összetett. DE! Az első lépést megtetted! (Megpróbáltál segítséget kérni valaki(k)től)
2010. máj. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Fejleszd a kommunikációs készséged és az önbizalmad trollkodással a gyakorikerdesek.hu-n. Azután bejáratott fejjel valami humorossal kezdesz, és elmesélsz egy veled megtörtént érdekes sztorit, és megkérdezed vele történt-e ilyen, mi a véleménye a politikáról, vallásról, bulvárról stb.
2010. máj. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
???
2010. máj. 9. 23:15
 4/7 anonim ***** válasza:
2010. máj. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Probald meg ugy, hogy csak 1 haveroddal menj el bulizni,olyan hejre ahol tudod hogy sok csaj van. Ne igyal sokat mert szerintem a csajok nem szeretik. Ja es menj oda a lanyhoz, nincs mitol felni legfeljebb nemerdekled. Ha szoball veled akkor meg meselj (nekem bejon, a duma a lenyeg)
2010. máj. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
36%
Neil Strauss-A Játszma,a könyv címe.
2010. máj. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Fke ***** válasza:
42%

nekem úgy szokott menni, hogy

alkohol -> ????? -> profit

nem tudom mit csinálok, amíg be vagyok rúgva, de eddig kb 75%os arányban működik ez így. Azt mondják eltűnnek egy időre és lánnyal jövök vissza. Lehet neked is csak a gátlásosság probláma, menj és csapd szét magad, bulizz egy hatalmasat és jönnek a dolgok maguktól. Úgyértem ne nőzni menj, hanem szórakozni, mert a "ma becsajozunk" kb soha nem jön be

2010. máj. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!