Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi idő elteltével lehetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő elteltével lehetek kb. biztos, hogy nem lesz 2. randi?

Figyelt kérdés
Egy meglepően jó, szinte tökéletes randin voltam, nagyon jól elbeszélgettünk, komoly témákról is hasonló vélemény, sok nevetés, szinte repült az idő. Azonban azóta csak néhány üzenetet váltottunk (utána ugyan rögtön írt) és még nem volt konkrét 2. randi-terv, pedig az első alatt szóba jött 1-2 hely ahova elmehetnénk.
2017. márc. 7. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
44%

Szó szerint a halálos ágyadon. :) Amíg mindketten életben vagytok, elvileg bármikor lehet 2. randi. :)

Amúgy szerintem 1 hónap már biztosnak mondható, ha nem távkapcs.

2017. márc. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Velem ketszer volt az h az altalam velt tokeletes elso randi utan alig vagy csak 1-2 napra ra, esetleg hetre jelentkeztek. Ezekbol nem lett semmi. A mostani baratom viszont rogton jelentkezett utana es lass csodat mar 7 honapja egyutt vagyunk:) Nekem az a tapasztalatom hogyha meg aznap vagy masnap nem jelentkezik a srac akkor veszett ugy.
2017. márc. 8. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nö vagy?
2017. márc. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nö vagy,bocsika.Irj rá kb 3 nap mulva.Hanem válaszol felejtsd el.Én is épp randinál tartok,de az elsö randi után irt.És azóta is.6 randink lesz szombaton.Napi szinten beszélünk,és írogatunk is.
2017. márc. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!