Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire lehet megbízható egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet megbízható egy izraeli ember? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nem szeretném senki idejét húzni, szóval röviden és tömören annyi, hogy egy barátomon keresztül megismertem egy izraeli pasit. Emiatt a bizonyos barátom miatt jönne Magyarországra március végén és szeretne velem is találkozni, eddig csak skype-on keresztül beszéltünk.

Eddig ahogy megismertem normálisnak tűnik és éreztette velem többször is, hogy lehetne közöttünk több is, de ezt csak azután döntsük el, miután találkoztunk.


(Én 20 vagyok, ő pedig 26)


2017. márc. 11. 13:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
pont annyira, mint egy német, egy amerikai, egy egyiptomi, egy piréz, vagy kár egy magyar
2017. márc. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%
Szexelni akar veled. Ha bírod a körülmetélt péniszt, akkor miért ne? Csak ne szeress bele, mert nem fog feleségül venni.
2017. márc. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Franc tudja, de viszont Pesten mostanság annyi Izraelből jött fullos nő van hogy eszem megáll. És mikor elmesélik hogy ők több évet szolgálnak nő létükre katonaként mert kötelező, én mindig bevágok vagy két felest.
2017. márc. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem kérdezd meg a palesztinokat.
2017. márc. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Éltem kint Izraelben, az első szerelmem izraeli volt. Nem értem, a nemzetiség miért behatároló számodra, magyar pasik is vannak hűségesek is és csalók is, mégis mire számítasz? Egyén függő. Nagy általánosságban nagyon szexi népség, de mindenféle van ott is...
2017. márc. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Pont annyira megbízható mint a többi 7 milliárd ember ezen a Földön.
2017. márc. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
18%

Az izraeli pasik, csak zsidó nővel terveznek hosszú távon.

Ez 100%.

Attól függ, te mit akarsz?

Ha csak egy laza szexet március végére, akkor rendben.

A zsidó pasik jó szeretők és jó férjek.

2017. márc. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az izraeli pasiknak csak kis része vallásos. Vannak vegyes párosok, én is ismerek ilyet.
2017. márc. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8%

Kevésbé mint az egyes által felsorolt nemzetiségekben.

30/f

2017. márc. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
miért kellene megbízhatónak lennie? :D mert szeretne veled találkozni, és 100 hogy meg is akar fektetni? :D éérted na. vagy te most már szeretnéd ha komolyan kezelne téged?
2017. márc. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!