Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire lehet megbízható egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet megbízható egy izraeli ember? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nem szeretném senki idejét húzni, szóval röviden és tömören annyi, hogy egy barátomon keresztül megismertem egy izraeli pasit. Emiatt a bizonyos barátom miatt jönne Magyarországra március végén és szeretne velem is találkozni, eddig csak skype-on keresztül beszéltünk.

Eddig ahogy megismertem normálisnak tűnik és éreztette velem többször is, hogy lehetne közöttünk több is, de ezt csak azután döntsük el, miután találkoztunk.


(Én 20 vagyok, ő pedig 26)


2017. márc. 11. 13:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A hetes hülyeséget ír. Valójában Izraelben számos nemzetiség él együtt. Különféle vallással, kereszténytől a muszlimon át a zsidó vallásig.


Kérdező, a férfi szándékait jobb mielőbb kiderítened. Ha komolyak a szándékai, még mindig ott van, hogy vallásos-e, mennyire dogmatikusan, és mit zár ki emiatt és mit fogad el emiatt.

2017. márc. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Mater certa, pater incertus est.


Nem kell vallasosnak lennie ahhoz hogy mindenkeppen zsido feleseget akarjon. Szimplan egyszerusiti az eletet egy zsido feleseg mert akkor a gyerekek is azok lesznek. (persze ha Izraelben tervezi az eletet, de nyilvan nem jonne Magyarorszagra elni ha Izraelben is elhet, öngol lenne).

Izraelben ez nem hatrany ha valaki zsido, sot (de nem apartheid allam, szigoruan NEM az). Azonban megiscsak zsido orszag, olyan lenne felesegul vennie mintha Europaban felesegul mennel egy muszlimhoz es szolna hogy a gyerekek muszlimok lesznek. Mert ha kereszteny vagy akkor toled nem szulethetnek zsido gyerekek a halacha szerint, tehat Izraelben az altalanos iskolaban lehet lenne nehezseguk a gyerekeknek mert tudod, a gyerekek gonoszak (mindenhol lasd Legyek ura, pszichologusok amator pszichopataknak hivjak oket), es a gyerekek nem szeretik a massagot, osztonosen elutasitjak.

Ha no lenne es te pasi akkor mondanam h nyugodtan mert a gyerekek zsidok lesznek. Ergo ez nem kizaro ok.

2017. jún. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!