Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek mi a véleményet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mi a véleményetek arról, ha egy férfinak (25) nem volt még barátnője, pedig jó adottságokkal rendelkezik?

Figyelt kérdés
Jó külsejű, egészséges önértékeléssel rendelkező férfi vagyok,szinte minden téren sikereim vannak, de még sosem volt barátnőm, annyira nem is kerestem. Eddigiek során 3 lány volt, akiket nagyon szerettem, de egyikük sem viszonozta. Illetve voltak olyan csajok, akik meg engem akartak, de én nem éreztem irántuk semmit. Lehet velem van a baj, de én egyszerűen nem tudnék olyannal együtt lenni, akit nem szeretek, sok párt látok magam körül, akiknek ehhez van gyomruk,vagy igényük van rá, hogy legyen mellettük valaki, de én képtelen lennék olyan kapcsolatban létezni, ami nem a kölcsönös bizalmon és szereteten alapul. Nyilván az ember társas lény és bizonyos kompromisszumokat mindenképp kell kötni, meg vannak ezek a dumák, hogy ha az elején nem is érzem az összhangot, idővel kialakulhat, de nekem minimum annyi kéne ahhoz, hogy össze akarjak valakivel jönni, hogy legalább egy kicsi szikra meglegyen, mert anélkül nincs értelme a dolognak, bárki bármit mondjon is.
2017. márc. 11. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok 24 èvesen 20 èvesen zavart hogy nem voltam lànnyal viszont èn akartam csak nem jött össze akivel akartam azzal meg én se akartam akit nem én érdeklek amúgy eddig azt hottem hogy a tökéletest keresem de inkább csak a saját életem akarom élni fiatalon pedog ott volt a család akikkel elvoltam volt ott súly ami nyomjon elèg
2017. márc. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
# hittem # pedig és a súly alatt pedig azt èrtem hogy minden be lett skatujázva jónak rossznak de nem én skatujáztam be ezeket hanem engem skatujáztak be amiből csak lépésről lépésre lehet kijönni
2017. márc. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Személyes tapasztalatok alapján azt gyanítanám, hogy valami nincs rendben a fejében. Ismerkedtem már ilyen férfival, pár randi után borult a bili.
2017. márc. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már hogy érted, hogy borult a bili?
2017. márc. 11. 21:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Kiderült, hogy a személyisége csak egy álca, amint kapcsolat felé kezdett terelődni a dolog egy csüngős irritáló akárki lett. Elviselhetetlen volt, mint egy figyelemhiányos kisgyerek. Nem volt féltékeny, nem korlátozott de tényleg mindent tudni akart. Ha felkeltem és online voltam írt, állandóan kérdezte mit csinálok, mi a véleményem arról amit csinálok, mennyire jó amit csinálok, később mit fogok csinálni. Konkrétan ilyennek képzelem el az anyalétnek azt az időszakát amikor a gyereked még a wc-re is követ.


Amikor elkezdődött ez az állandó kérdezgetés mondtam neki, hogy zavar. Azt mondta érti, és ügyelni fog rá. Az ügyelek rá rész is addig tartott, mint egy hároméves koncentrációs képessége. Többször eljátszottuk ezt, a sokadik után meguntam.

Teljesen megértem, hogy miért nem volt még normális barátnője, csak ehhez hasonló kapcsolatkezdeménynek sem gúnyolható akármije.

3 vagy 4 randink volt egy hónap alatt, azt is csak azért bírtam eddig mert reméltem, hogy visszatér a normális énje. Már az első randi után azzal nyaggatott, hogy tegyük "hivatalossá" a dolgot, ami túl gyors volt nekem. Utána az is rendszeresen visszatérő kérdés volt. Semmi teret nem hagyott nekem. Persze a "szakításkor" én voltam a hibás amiért nem tudom értékelni, hogy törődnek velem...

2017. márc. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy leírtad. Teljesen érthető, hogy ezt nem bírtad.


Nos én abszolút nem ilyen vagyok.

2017. márc. 11. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!