Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha randiztok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha randiztok egy 25-30 év közötti sráccal és kiderül, hogy egy barátnője se volt, ezen meglepődnétek? Folytatnátok vele?

Figyelt kérdés
2017. márc. 12. 16:47
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2017. márc. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Persze,miert ne.
2017. márc. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha tetszik nekem és szellemileg is megfelel, amellett az élet jelentősebb dolgairól hasonlóan gondolkozunk, akkor engem nem érdekel a női száma, sem pluszban, sem mínuszban.

Ha valami gáz van a palival, az úgyis hamar kiderül és akkor lapát, az előéletétől függetlenül.

2017. márc. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

Semmilyen kapcsolata nem volt nőkkel?

Amúgy folytatnám, nem zavarna, ha egyébként tetszene nekem..

2017. márc. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha tetszik nekem és szellemileg is megfelel, amellett az élet jelentősebb dolgairól hasonlóan gondolkozunk, akkor engem nem érdekel a női száma, sem pluszban, sem mínuszban.

Ha valami gáz van a palival, az úgyis hamar kiderül és akkor lapát, az előéletétől függetlenül.



én pl fogyatékos vagyok,egy kétbalkezes looser,az baj?

2017. márc. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#4 Nem, mert eddig nem volt szerencséje. Azt mondta nekem, hogy nem sok lány tetszett neki és eddig nem olyanokat vonzotta be akik neki tetszettek volna.
2017. márc. 12. 20:53
 7/10 anonim ***** válasza:
46%

Az ilyenekrol mindig kiderul vmi durva dolig, ami megmagyarazza, miert kerulte el mki.

Legy ovatos!

2017. márc. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én 26 vagyok, több komoly kapcsolatom is volt, éltem is együtt már lánnyal.


És erre is csak "hümmögés" a válasz, ha kiderül.


szóval, szerinted, szüzen, huszonvége évesen, nulla párkapcsolati tapasztalattal, rúghatsz labdába bárkinél is?!


talán egy olyan nőnél, aki szintén ilyen mint te...de másnál felejtsd el.

2017. márc. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8

Egyáltalán nem értem az összefüggést.

Miért, mit kéne még kérdeznie a másiknak ha kiderül hogy volt kapcsolatod? Tudomásul veszik és kész.


Kérdező: Nekem első barátom ilyen volt, majdnem a második is ilyen kis tapasztalatlan lett majdnem... aztán a tapasztalatlanságából adódó folyamatos önértékelési problémái, bizonytalankodásai miatt inkább nem mentem bele. Szerintem ő gondolta magát a világ legbénább emberének, miközben jó pasi volt, és nekem is voltak hibáim. Ezen viszont nem tudtam segíteni, de őszintén nem is akartam. Egy párkapcsolat így is elég nehéz főként az elején, hogy állandóan a másik pesszimizmusával, szégyenérzetével harcoljak. Ez egy olyan harc, amit mindenkinek magának kell megvívnia.

A mostani barátomnak elég sok tapasztalata van, úgy látom ez a mi kapcsolatunkat is megkönnyíti. Nem feltétlenül a tapasztalat, hanem hogy nem kell az önbecsülését foltozgatnom.

2017. márc. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ezért kell kamuzni valamit.. úgyse tudják mi az igazság azt kész.


első szex meg ígyis úgyis béna lesz.

2017. jún. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!