Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki fizet a randin?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki fizet a randin?

Figyelt kérdés

Vagy egy ferfi, akivel ismerkedem, kellemes tarsasag, es szivesen talalkoznek meg vele, viszont rettentoen zavar, hogy a randin mindig fizetem a sajat reszem. Nem mintha nem tudnam megfizetni, itt a gesztusrol van szo. Ossz-vissz 6 alkalommal talalkoztunk, volt hogy tancolni voltunk, nem egy asztalnal voltunk letaborozva, de egyutt tancoltunk egesz este, mikor a pincer hozta a szamlat, kozolte, hogy hat, az o tarcaja a masik asztalnal van, ugyhogy en fizetek. Volt hogy egybe szamlaztak nekunk, akkor nem volt aprom, kifizette a fogyasztasomat, azzal, hogy majd legkozelebb en fizetek. 600-1000Forintos tetelekrol van szo, de a hozzaallas a lenyeg.

Miota randizunk, kaptam tole csokit nonapra, volt hogya sutimet o fizette, de egy masik alkalommal miutan kifizette a sutimet, odaadtam neki az arat /miutan ilyen a hozzaallasa, nem akartam tartozni neki/, o meg siman elvette.

Nem tudom, en varok e tul sokat, de nekem az lett volna normalis, hogy hagyd csak, a vendegem voltal. Meg ugy egyebkent, eddig olyan ferfiakkal talalkoztam, akiket ugy kellett lebeszelni rola, hogy mindig ok fizessenek. En nem akarok kihasznalni senkit, ha latnam, hogy az a termeszetes szamara, hogy meghiv, legkozelebb biztos ragadzkodnek hozza, hogy en fizessek. De igy....nem is tudom, ez mennyire normalis, en vagyok e tul elkenseztetve, vagy jogosan erzem bunkosagnak amit csinal.

Ferfiak, nok velemenyet is varom, koszonom :-)


2017. márc. 12. 20:11
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
74%

közös megegyezés alapján :)


én pl alapból szoktam fizetni, mert megtehetem, később kapcsolatban is ez van, de jártam már pórul emiatt (pénzéhes lett a barátnőm és elvárta ezt!)

szóval jó ha meg van a döntés joga és nem elvárás :)


24F

2017. márc. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
44%
Nem jó ez így. De az sem lenne helyes, hogyha mindig ő fizetne, mert az szerintem már potyázás lenne. És előre is vetítené, hogy később is mindent ő fizessen, a Te pénzed viszont a Te pénzed, míg az övé "köztulajdon"...
2017. márc. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
86%
Hát, lehet én vagyok hülye, de szerintem egy randin a férfinak illik fizetni! Persze fizethet a nő is, de az azért durva, hogy miután kifizette a sütidet, simán elvette a pénzt érte. Nem valami udvarias pasi...
2017. márc. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
84%

Lehet,hogy velem van a baj, de én elsüllyednék szégyenemben ha a nő fizetne. Ráadásul én hívom meg, ez alap. Ha megyünk valahová a párommal, sosem engedem fizetni. Ez elv. Lehet fújjogni, de egy normális FÉRFI így tesz. Ha a nő kompenzálni akar, ezer módon megteheti. A párom pl ha jön, mindig hoz kaját, sütit, vagy bármi apróságot. De ez csak példa volt.

37/F

2017. márc. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
3%

#4


Ès hogyan veszed elejèt, hogy kèsőbb is ez legyen? Ha mentek utazni majd, te fizeted, mert "eddig is ìgy volt"...

2017. márc. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Szerintem ugy veszi elejet, hogy egy normalis no igyekszik, hogy ugyanannyit fizessen, mint a pasi. Tehat normalis not valaszt.
2017. márc. 12. 20:22
 7/40 anonim ***** válasza:

Ha lenne kompenzáció, nyilván nem lenne ez olyan ez a téma.

30/f

2017. márc. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Ezt hogy erted, kedves utolso?
2017. márc. 12. 20:25
 9/40 anonim ***** válasza:
Én életem nőjével feleztem, nem is jött össze a dolog. Utána meg én álltam 3 randit 3 csajjal, azokból se lett semmi. Ezek után felezek mindig :D
2017. márc. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
68%

Volt, hogy festettem a konyhát, és elszámoltam a festéket. Elfogyott, és pont azt a színt és típust nem lehett kapni sehol. A párom szó nélkül átment a másik városba és hozott. Az árát oda akartam adni, de nem fogadta el. (majdnem össze is vesztünk ezen) .

Nem nagy tétel volt, 2500 ft, de ezzel is kompenzált pl. Oda vissza játszik a dolog.

Ezt csak azért írtam meg, hogy konkét esetet írjak.

2017. márc. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!