Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretnék összejönni egy sráccal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék összejönni egy sráccal?

Figyelt kérdés
Tehát van egy fiú az osztályból nagyon nagyon szeretem már szinte bele vagyok betegedve, de nem tudom megkérni hogy járjon velem.Ne tudom bejövök-e neki.Nem tudom miit csináljak hogy partnerként tekintsen rám.Sokat nevettet és beszélgetünk is.Hogyan keltsem fel az érdeklődését hogy igent mondjon ha én kérdezem meg vagy odajöjjön hozzám.Mert ha másik fiúval flörtölök úgy néz rám mint aki irígy a fiúra meg mint h meg akarná vernni. Segítsetek hogy mit tegyek, hogyan keltsem fel a figyelmét vagy ti mit tennétek? (részletessen és ne hülyeségeket). Köszi
2010. máj. 11. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Hívd el egyszer suli után sétálni,és meglátod,hogy milyen veled. Szerintem azt észre lehet venni,ha tetszel neki.
2010. máj. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"ha másik fiúval flörtölök " - nah akkor most kit szeretsz?

Szerintem összekevered a "szeretem" szót az "igazán megdu*hatna" szóval.

2010. máj. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem keverek össze semmit semmivel! Ezt már elég régóta érzem ezért próbálkozom mással hogy figyel-e vagy letojja mit csinálok! az elsőnek köszönöm.
2010. máj. 11. 16:52
 4/9 anonim ***** válasza:

valahogyan tudd meg merre lakik, és járj arra, ha útba esik. velem is volt olyan, hogy volt 1 lány, akivel jókat beszéltünk, és megismertük egymást... ez a lány 2 éve a barátnőm...:))

beszélgess vele sokat, és ismerkedj, kérdezgesd az érdeklődési köréről, vagy akármi, lényeg hogy beszélj vele, mert ez számít. ha megismer biztos elmondja az érzéseit.

Suliban meg szemezz vele keményen, hagy olvadjon el :)

F/16

2010. máj. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha hülye valamiből, bukásra áll (na ezt lehet a legjobban kihasználni :P) ajánld fel, hogy korrepetálod órák után. Kettesben lehettek, beszélgethettek. Bár tanulni tuti nem fogtok.
2010. máj. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A korep nemrossz;) Tapasztalatból tudom:D
2010. máj. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Szeretnék összejönni egy sráccal?"

Erre a választ igazán neked kellene tudnod.

2010. máj. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 stikkes ***** válasza:
Ha jelzed neki, hogy leszopod még ma akkor belédszeret azonnal!
2010. máj. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

a részletes leírás alapján biztosan mondhatom, h igen.

te szeretnél összejönni egy sráccal.

2010. máj. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!