Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha jó és folytonos a beszélget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jó és folytonos a beszélgetés társkeresőn, miért mondanak a lányok mégis nemet a találkozóra? (Bővebben)

Figyelt kérdés

Példának, tinderen párba álltam jó pár lánnyal nagy részüknek írtam is. Abból néhánnyal nagyon jól elbeszélgettem (kb órákat folyamatosan) mégis amikor felvetettem a találkozó ötletét tereltek, halasztottak végül semmi nem lett belőle.

Lehet az a hiba, hogy túl korán kérdeztem? Mennyi idő után kellene találkozót kérni? Én az a típus vagyok, aki nem szeretek napokat csak chatelgetni, nálam az egyetlen célja hogy minimálisan megismerjük egymást és ha van egy kis szimpátia minél előbb vezessem át személyesbe. Szeretek egy randin megtudni dolgokat a másikról, szemtől szembe, nem a mobilt nyomkodva.

Lányok, ti másképp gondoljátok?

Másfelől, lehet "csalódnak" a FB profilomban? Elég üres, nem szoktam posztolgatni van egy profilképem amin viszonylag kevés like van és kb ennyi.

De ha tinderen bejöttem (máskülönben miért likeolt volna és miért beszélgettünk volna), amint meglátja a FB-m elmúlik?:D Ugyanaz a személy vagyok hahó, létezhet ilyen?

Bár ha van aki így gondolkodik az meg sem éri a strapát mondjuk..



2017. márc. 21. 16:34
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Vannak elmebetegek. Velem hasonló játszódott le, egy véletlen kialakult magaslabdát mind2-en lecsaptuk, hogy jó lenne találkozni, ő is benne volt. De amikor mondtam, hogy ekkor jó lenne, akkor nem mert "saajnos vizsgázok", aztán pár nap múlva újra kérdés "ez a HÉT is tutira tanulós" aztán a hét után... semmi válasz. 1 hónappal később rákérdezve hogy mi baja mi változott, semmi. 3 hónap múlva újra, de se semmi, pedig még mindig belép a társkeresőre...
2017. márc. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Mert egy lánynak veszélyes találkoznia idegennel.
2017. márc. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Úgy tűnik a nem nemet, a semmi pedig semmit jelent. :/

Mondjuk szerintem normális lenne az a hozzáállás, hogy akivel el tudok beszélgetni neten, azzal élőben is. Hiszen a gondolataimat amit le írok, ki is tudom mondani. Lehet ezzel ők nem így vannak.

30/f

2017. márc. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22%

nem veszélyes, de sok lány azt hiszi, hogy veszélyes. bizalmatlanok, félénkek, nehezen nyílnak meg.

tudom, mert rajtam emiatt szoktam meglepődni a fiúk, hogy sok lányhoz képest milyen közvetlen, nyitott vagyok, pedig nekem ez a normális.


nem kérek privit, nem ezért írtam, van barátom.

L22

2017. márc. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*szoktak
2017. márc. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
15%

#4


Manapság már mindnekinek van. A baj csak az, hogy általában ugyanaz a szűk réteg.


Más magyarázat nem lehet annak, hogy 10% szingli nő és vagy 90% muksó.

2017. márc. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Szergej55 ***** válasza:
20%
Egónyalogatásnak jó nekik, amíg valaki szórakoztatja őket, de semmi többet nem akarnak, esetleg barátjuk/ szeretőjük is van.
2017. márc. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
Én nagyon nyomulásnak érzem, ha az első beszélgetésnél elhívnak randira! Építsd ki a szimpátiát, aztán pár nap, hét múlva kérj találkozót.
2017. márc. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#4 vagyok, igen, pont erről beszéltem amit a 8. is írt, a legtöbb lány ilyen. emiatt számít furcsának sokak szemében az én szemléletem, hogy úgyis élőben dől el minden, így napokig sőt hetekig :o :o írkálni csak időpocsékolás.
2017. márc. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%
Mert nem nézel ki elég jól. Egyébként minél hamarabb érdemes elhívni őket, mert különben elhívja más.
2017. márc. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!