Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet a gond és mit csinálj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond és mit csináljak? (Összetett, lent kifejtem,20l)

Figyelt kérdés
Most jöttem össze a barátommal. Mar évek óta ismertük egymast és egy körben lógtunk, aztán ugy alakult hogy lefekudtunk, folytatódott a románc és elkezdtünk többet érezni. Csak arra vártam hogy kinyogje, hogy ő is többet szeretne, megtette és most mégsem orulok, furán érzem vele magam, felek hogy butaságokat mondok teljesen rágorcsoltem a dologra :( talán az lehet a baj hogy felcseréltünk a sorrendet és hogy azt hittük ismerjük egymast ennyi idő után, pedig amint a hetekben kiderült, ez nincs így. Nem tudom mit tegyek hogy ne veszítsem el a benazasommal, bár már arra is gondoltam hogy lehet, nem is illunk össze annyira mint gondoltuk és azért nem megy. Segitsetek :(

2017. márc. 24. 00:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

It segítsünk? Fogjuk esetleg a gyertyát? Felnőtt párkapcsolati kérdés kategória. De a szint valami 13 évesé inkább.

De legyen, szerintem rágörcsölsz nagyon...

2017. márc. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem ez tök természetes, hogy másképp áll hozzád mint eddig. Persze hogy kicsit zavarban vagytok nincs ezzel baj
2017. márc. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!