Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális, hogy 13 évesen már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy 13 évesen már úgy vagyok, hogy ha meglátok egy tök ismeretlen jó csajt az utcán, majdnem oda megyek hozzá és megkérdem hogy randizunk-e?

Figyelt kérdés

nagyon idegesítő és kellemetlen tud lenni, eddig még tudtam tartoztatni magam de ez egyre furább lesz:S

néha még a csaj után is nézek.segítség!


2008. okt. 12. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen a hormonháztartás ebben a korban, boldog békeidők :)
2008. okt. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A hormonjaid játszadoznak veled. Nyugi ez teljesen normális.
2008. okt. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Jah, csak ezzel az a baj, hogy nem is mersz lépni :)

Én is 13 vagyok, van, hogy megnéznek a 13 éves fiúk, de egy sem mer szólni. Jó, persze nem egy "akarsz randizni?" mondatocskát várok, csak legalább egy kis kezdeményezést.. :) Úgyhogy szerintem érdemes néha próbálkozni.

2008. okt. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak: jééé, egy 13 éves, aki tud helyesen és értelmesen írni :)
2008. okt. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tényleg! Ritka kincs vagy kislány:D:D
2008. okt. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is 13 éves lány vagyok... Szerintem is menj hozzá oda nyugodtan és kérdezd meg hogy hová tart vagy csak egyszerűen bocs mennyi az idő és aztán minden nap és ezt indokold azzal hogy neki biztos hogy van órája :D aztán már meg fog ismerni akkor hívd el randizni. Az utána nézéssel meg no problem, nem biztos hogy észreveszi :D
2008. okt. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam 13évesen. Nincs semmi baj! .-)
2010. jan. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!