Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk/Férfiak, miért gondolja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak, miért gondolja sokatok úgy, hogy "minden lány ugyanolyan/ugyanúgy néz ki" és hogy "nincsenek egyedi lányok"?

Figyelt kérdés

Kiváncsi vagyok arra, hogy mi az a dolog, amiért egyre többi férfitól hallom azt, hogy minden lány ugyanúgy néz ki és ez unalmas. Mi az, amiért így vélekedtek? Pl mostanában sok lány ugyanolyan színű/fazonú ruhákat hord? Vagy beszéd stílusban (káromkodás, "csicskázás"), esetleg a hozzáállásukban hasonlóak egymáshoz? Valamint, milyen az a lány a ti meglátásotok szerint, aki igazi egyéniség, csinos és nem halad a tömeggel?


Köszi előre is a válaszokat. Minden féle-fajta meglátás érdekelne. :)

18/L



2017. márc. 25. 19:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
41%

9-es vagyok


Először is nincs mit köszönj. Szívesen töltöm az unalmas hétvégéket az edzéseken és egy kis kockuláson, Skype-oláson kívül GYk-val pláne, ha van értelme hozzászólni valamihez.


Arra viszont nem válaszoltam, hogy szerintem milyen az a lány aki "igazi egyéniség, csinos és nem halad a tömeggel".


Szerintem mindenkinek van egy ideálja független attól, hogy nő vagy férfi, ez mindenkinek igaz. Azt viszont észrevettem magamon, hogy ez élethelyzettől is függ. Amikor az ember kicsit eltávolodik a civilizációtól vagy csak nem tölt elég időt a barátokkal, nem foglalkozik magával annyit amennyit kéne és hirtelen visszalép a való életbe, teljesen megváltozik az ideális látképe a nőkről/férfiakról. Arra célzok, hogy van úgy, hogy beérjük (csúnyán hangzik de) kevesebbel, holott tudjuk, hogy mi magunk jobbak vagyunk. Én is beleestem ebbe :S


(Ez a GYK-zás nekem olyan mint egy terápiás kezelés mert itt akármit leírhatok mindenféle következmény nélkül)


Nekem alapvetően nincs ideálom az öltözködést tekintve. Engem az érdekel a legkevésbé. Ha a saját korosztályomban (20-asok) kéne találja magamnak egy lányt akkor biztos nem azt fogom nézni, hogy milyen rongyokban jár, meg, hogy mennyibe került a táskája vagy a cipője. Nálam egy szép mosoly meg egy normális természet, intelligencia plusz kis humor már nyerő kártya. Az, hogy milyen az alkata egy csajnak már megint más kérdés de nálam ez is elhanyagolható, mert én rendszeresen sportolok és az én barátnőm nem fog lustálkodni egész nap. Ha kell magammal rángatom futni vagy kondizni, ha van rajta felesleg. Volt barátnőm is sokat köszönhet nekem ilyen téren....


A ruházatról még annyit, hogy nem feltétlen baj, ha valaki halad a divattal, csak álljon jól neki, semmi más nem számít. Ha veszünk pl 100 azonos alkatú nőt, nincs kizárva, hogy abból 75-en hasonlóan fognak öltözködni. Miért? Mert az áll jól nekik és a legtöbb nőnek hasonló az ízlése is ilyen téren.


Én mindig azt mondom, hogy előbb feleljünk meg magunknak és utána másoknak. Én még mindig magamnak próbálok megfelelni, de van pár csaj akinek így is jó vagyok (nem mintha ronda lennék vagy ilyesmi xD).


Remélem ez is korrekt válasz ;)

2017. márc. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
54%
Én arra értem, hogy rengeteg lánynak van hasonló sablonos stílusa. Értem ez alatt a pilóta szemüveget, vastagon kimázolt ajkakat, airmax cipőt és fenekén szétfeszülős farmert. Tucat. Semmi nőiesség, egyediség a stílusukban, felveszik a plépofát és a karjukra aggatott Luis Vuitton táskával lófrálnak, másik kezükben a retkes telefont nyomkodva vagy cigit fogdosva. Semmi kifinomult nőiesség, természetes arckifejezés, gesztusok, mozdulatok.
2017. márc. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Sunshinedoll ***** válasza:
39%
Azért gondolják, mert az összes nő leküldi őket a p-csába, és durcáskodnak
2017. márc. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nézz föl instagramra.


Na ugye, hogy mindegyik ugyanúgy néz ki?

2017. márc. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!