Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek kezdjek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kezdjek egy menyasszonyos pasival?

Figyelt kérdés

A fitness teremben van egy pasi, aki mindig figyel, néz. És elég nyíltan csinálja. De van menyasszonya, amivel kivan plakátolva facebookja meg instagramja.

Egy ideig viszonoztam a dolgot, mert nekem is tetszik, de mostanában próbálom ignorálni, mert nem szeretnék második lenni senki életében.

Szerintetek mi lehet amögött, hogy mindig néz? Mert oké, hogy egyszer megnézek valakit, de állandóan?

Boldog Ő egyáltalán a kapcsolatában?



2017. márc. 30. 12:42
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
77%
Értékesnek tartod magad annyira, hogy je csak egy titkolt ribije legyél valakinek?
2017. márc. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Igen annak. De mi van akkor, ha esetleg nem boldog a kapcsolatában és esetleg lehetne belőle több is? nem egy ismerősöm van, aki mást vett el, mint, akit eljegyzett vagy épp nincsenek már együtt.
2017. márc. 30. 12:46
 3/30 anonim ***** válasza:
93%
Ez nem a te döntésed, ő egyelőre jegyben jár. Szerintem ne legyél ócska, aki kikezd mas vőlegényével. Az ilyet a férfiak csak ürítésre használják, senki sem szereti az ilyen nőket
2017. márc. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Hát figyi, ha nem ignorálnám hetek óta, magától simán odajött volna hozzám. Csomószor elindult, csak elmenekültem előle. Szóval miért is én kezdenék ki?! Ő adta az első lökést a dolognak.
2017. márc. 30. 12:52
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha kell akkor irj a menyasszonynak hogy mindig figyel a pasija és ezért gondoltad hogy nem boldog vele ezért kikezdenél vele...nem lenne tovább vőlegény vagy nem járna tovább oda :D


Ne legyél ribi.

2017. márc. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
98%
Nem kifogás, hogy de hát ő kezdeményezett. Ha tudod, hogy jegyben jár, akkor is lotyó leszel, ha nem te kezded a dolgot
2017. márc. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Mielőtt mindenki az illetőt védené. Valamiért mégsem tiszteli annyira a párját, hogy ne nézzen folyamatosan mást nőt. És én lennék a fekete bárány meg ri.bi, ha esetleg fogadnám ismét a jelzéseit, közeledését ?!Érdekesek itt az emberek.. Az éremnek mindig két oldala van, csak hajlamosak vagytok az egyiket mindig nem figyelembe venni.
2017. márc. 30. 12:56
 8/30 anonim ***** válasza:
43%

Valószínűleg a nője nem egy fitness pics és te jobban nézzel ki.


Azért a helyedben nem adnék neki pozitív visszajelzést.

2017. márc. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Jah ha egy nő csinálja, akkor lo..tyó, de ha a pasi flörtöl a menyasszonya mellett az rendben van. Ha én lo.tyó vagyok (persze én szingli vok), akkor ő sem vőlegény,hanem egy str...ci, aki simán megcsalná a barátnőjét.
2017. márc. 30. 12:59
 10/30 anonim ***** válasza:
54%

Azert mer o ilyen te megengeded magadnak ezt az alapri stilust?

Tudod mert nez teged??? Messzirol erzi a buzod h ugyan olyanok vagytok.

Szajha

2017. márc. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!