Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek kezdjek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kezdjek egy menyasszonyos pasival?

Figyelt kérdés

A fitness teremben van egy pasi, aki mindig figyel, néz. És elég nyíltan csinálja. De van menyasszonya, amivel kivan plakátolva facebookja meg instagramja.

Egy ideig viszonoztam a dolgot, mert nekem is tetszik, de mostanában próbálom ignorálni, mert nem szeretnék második lenni senki életében.

Szerintetek mi lehet amögött, hogy mindig néz? Mert oké, hogy egyszer megnézek valakit, de állandóan?

Boldog Ő egyáltalán a kapcsolatában?



2017. márc. 30. 12:42
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
En most nem ertem tulkepp. te mit is szeretnel most?
2017. márc. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

Ő van kapcsolatban, nem én.

És igen, simán odajött volna hozzám már többször is, de elmentem a közeléből direkt, mert sokat rágódtam ezen a dolgon. Én nem kérettem magam, egyszerűen jobbnak láttam úgy, ha lerendezem azzal, hogy elmegyek, amikor felém indult. Ilyenkor mindig megtorpant és csalódottan hátranézett.Én jobbnak láttam nem megszólalni és pont. És pont azért nem akartam, mert fent akartam magamnak tartani a lehetőséget, hogy hátha meggondolom magam. Erre reális esély van, mivel itt olyan sokan kizárólag csak engem támadnak, hogy lehet adok rá alapot, csak azért, hogy ezeket az embereket kicsit idegesíthessem a viselkedésemmel. :-) Mivel a hozzászólások jelentős része betámadó stílusú, ítélkezős és idegesítő, így úgy döntöttem, hogy ma hagyom, hogy odajöjjön hozzám és meglátom mi lesz... :-) ... és emiatt lehet an.yázni.. :-) Sajnálom, viszont köszönöm, hogy segítettetek eldönteni, hogy hogyan legyen tovább és innentől ne érdekeljen a menyasszonya.. :-) Nekem semmi vesztenivalóm, hisz nem kell senkinek beszámoljak, vesztenivalója csak neki van. Ha meg rossz a kapcsolata, előbb-utóbb úgyis szétmennének. Így nem lesz lelkiismeret furdalásom.

Ha pedig a csaj kidobálja a cuccait, lakhat nálam :-)

Köszönöm :-)

2017. márc. 30. 13:39
 23/30 anonim ***** válasza:
82%

Na jól van.

Féltettél egy kérdést amire rengetegen ugyanazt írták, hogy egy gerinces ember hogy kezelné a helyzetet. Ez segített neked rájönni hogy neked olyanod nincs. Rendben.

De hogy ránk kend a felelősséget mindezért azt te se gondolhattad komolyan.

Ha ráindulsz az nem az "ismeretlenek idegesítése" miatt lesz (esküszöm, mint egy óvodás...), hanem azért mert TE úgy döntöttél. Úgyhogy minden tettedért és azok következményeiért is te felelsz.

Egyébként pont leszrja itt mindenki hogy összejöttök-e a Jóskával.

2017. márc. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
77%
En nem szidtalak, de szerintem hatalmas pancser vagy, ha kepes vagy egy ilyen ferfitol barmit is akarni. Nekem nem lenne gusztusom hozza, a gerinces ferfiak vonzobbak valahogy, de te tudod. Majd tajekoztass, veled hogy banik X ido utan xd
2017. márc. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell itt ribizni senkit! Azért mert valaki jegyben jár, attól még szóba lehet vele állni szerintem.

Ha odamegy hozzád, kezd el vele beszélgetni. És akkor nyugodtan lehet tisztázni, hogy akar valamit tőled, vagy nem. És ha akar, akkor még mindig megmondhatod neki, hogy nem független, és részedről tárgytalan.


Felesleges itt találgatni, hogy mit akar, vagy miért bámul.

2017. márc. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Aztan kiderul, hogy csak azert akart mindig odamenni hozza, hogy kozolje "Figyu, ugye tudod, hogy ezt a gepet baromira nem igy kell hasznalni!" :DDDDD
2017. márc. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

"Ha pedig a csaj kidobálja a cuccait, lakhat nálam :-) "


És ha később, amikor már veled van, ugyanígy odajárogat fitness macákhoz, akkor is lakhat nálad?

2017. márc. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
73%
Ohh istenem mondd, hogy kamu. Ennyire hulye nem lehetsz...
2017. márc. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
37%

Azert megneznem azt hogy a pasi odamegy hozza valami kisebb okkal(tegyuk fel koze sincs a flortoleshez a dolognak) es a kerdezo egybol letamadja hogy : en tisztesseged no vagyok nem kell olyan ferfi akinek menyasszonya vab"

Aaaahh de nevetek 😀😀😀😀😀

2017. márc. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Kösz kérdező, feldobtad a napomat, jót nevettem. Találkozunk a "megcsalás" kategóriában.
2017. márc. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!