Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kávézás után mozi, aztán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kávézás után mozi, aztán mégse? Miértnemértemalányokatéskapokagyvérzést?

Figyelt kérdés

Próbálom röviden összefogni nyugodt életemet megkeserítő történetem, kérlek benneteket segítsetek!

Akad egy leányzó, régi ismerősöm, egy idősek vagyunk, 2 nap különbséggel születtünk, egy általános iskolába jártunk, de a gimnázium más utakra terelt minket.

Születésnapunkkor elkezdtünk messengeren beszélgetni, 3-4 hét után elhívtam kávézni, eljött (10/8 volt az esemény, végig beszélgettünk megállás nélkül 3 órát, nagyon sokat nevetett, állandó szemkontaktus, magamhoz képest kiemelkedően szofisztikált formát hoztam) Korábban már említette hogy elmehetnék hozzájuk beszélgetni, küldött régi képet amin szerinte cukik vagyunk.

Mikor hazavittem nem adott puszit a kocsiban, mondjuk késésben volt, mindegy is, de azóta alig-alig ír.

Megkérdeztem hétvégén eljön e moziba, de nemleges választ kaptam (konkrétan: Ahh sajna most nem igen jo.. Penteken kepzeld el "bulizni" megyek legalabb 11ig.. Utana meg egesz hetvgere mar bevhyok terveze 😐)

Megkérdeztem hogy most tényleg nem ér rá, vagy csak lekoptat, azóta semmit nem írt(1 napja), pedig fent van óránként.


Hagyjam ezt az egészet? úgy érzem elég komolytalan a dolog, vagy érdemes lenne még firtatni?

Ilyen mással is előfordult már, hogy van ez?



2017. márc. 30. 16:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

"messengeren beszélgetni" -> Személyesen beszélgetünk, a virtuális üzenetváltási formák, és a telefon egy dologra való: találkozó szervezésére.

" 3-4 hét után elhívtam kávézni" -> Túl sokat vársz. Mire? 3-4 hét rengeteg. Max 3-4 órát várnék, nagyon nagyon max.


"10/8 volt az esemény": Szexuális feszültségkeltés? Bókolás? Flörtölés? Szemkontakton kívüli jelek? Ő bókolt neked? Kezedet/karodat/válladat többször is megérintette? Hülyéskedés ment? Remélem megcsókoldat! Volt csók?


"Mikor hazavittem nem adott puszit a kocsiban" ->Mert az a te dolgod, és nem puszit kell adni. PUSZI.... Csókold meg.


"Megkérdeztem hétvégén eljön e moziba" -> Moziba nem szervezünk randit.


"Megkérdeztem hogy most tényleg nem ér rá, vagy csak lekoptat" -> Nagy hiba volt. Ilyet a gyenge emberek írnak, tanuld meg. Ha valaki nem ér rá, várj 1-2 hetet, és próbáld meg máshova elhívni, ha akkor sem ér rá, és nem is ajánl fel más időpontot, akkor soha többet ne keresd. Ennyi.


Túlságosan rákattantál erre a nőre. Jobban odavagy érte, mint ő te érted, és ez számára negatív. Kicsit vegyél vissza a kommunikációból, hagyd, hogy ő keressen. Most egyébként is ő jön, ha már feltettél ilyen balga kérdést a részére (tényleg nem ér rá, vagy csak lekoptat). Azaz most már várj a válaszra, ne írj neki semmit. Ha 1 hét, 1 hét. Ha 1 hónap, 1 hónap. Ha soha nem ír, akkor soha nem ír.


Remélem segítettem.


33F

2017. márc. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha kávézni és moziba hívtad és ez nem volt randiként megnevezve,akkor bizony ő barátként tekintett rád. Én azt szeretem, ha rákérdeznek az első randi után, hogy szeretnék-e komolyabbat. És akkor pontosan tudom, mit akar.
2017. márc. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ, lehet tolakodó volt a lekoptatos kérdés, de egyenes embernek tartom magam, a környezetem és a munkám is megköveteli hogy ne finomkodjak, hanem a dolgok lényegére térjek rá. amúgy visszaírt, azt hogy "tényleg nem érek rá :D "
2017. márc. 30. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!