Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 19 éves vagyok és eddig csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves vagyok és eddig csak egy két hónapos kapcsolatom volt az is két éve, mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
valahányszor egy srácnak megtetszek, a csókig mindig eljutok vele de másra egyszerüen nem vagyok képes..mintha megfutamodnék egy kapcsolattól. ez mindig így lesz? (nem vagyok csunya lány, sokak szerint nagyon szép vagyok )
2010. máj. 12. 18:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Legyél bátrabb. Olyan pasival járjál akiben bízni tudsz. És mondd meg neki hogy nem akarsz semmi elsietni.
2010. máj. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy a járásig el se jutok, tisztában is vagyok vele hogy ez abaj velem, de vhogy ha randira kerül a sor, akkor mindig az tűnik jobb ötletnek hogy inkább itthon maradok majd jön a következő ...:S:S:S
2010. máj. 12. 18:50
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem egyedül fogsz megvénülni, de azért szép vagy :)
2010. máj. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
18:50 pont hogy nem vagyok p.i.cs.a... :s de te szánalmas vagy :) kiváncsi lennék élőben az arcodra..:P egyébként te nyelvtan zseni a cs-t nem veszi káromkodásnak, szal nem kellett volna szétválasztanod :)
2010. máj. 12. 18:52
 5/15 A kérdező kommentje:
nem vagyok egy gyönyörűség de ocsmány se, csak azért írtam oda, mert az első válaszoló tuti azt mondta volna hogy ronda vagyok és azért van ez...:S:S ugylátszik totál felesleges ide kérdést kiírni...:S
2010. máj. 12. 18:54
 6/15 anonim ***** válasza:

Meg lehet mondani, hogy nem akarod elsietni a dolgokat. Ha szeret elfogadja. Te meg ne légy bizalmatlan. És ne görcsölj ezen. Ha jön a megfelelő pár akkor úgysem fogod elszalasztani. Mert pont úgy leszel neki tökéletes amilyen vagy.

De azért kevesebbet stresszelj ezen, más tanácsom nem nagyon van.

2010. máj. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"kiváncsi lennék élőben az arcodra."


Hogy függ össze a kérdéssel az arcom?


Egyébként meg már volt dolgom ilyen hülye lánnyal. Én tényleg komoly kapcsolatot akartam volna vele és ő kb ilyen volt mint te.

2010. máj. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
csak ugy hogy vajon a valóságban is ekkora e mint a pc előtt :):)
2010. máj. 12. 20:27
 9/15 anonim ***** válasza:
tulajdonképpen miben kérsz segítséget?
2010. máj. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
csak annyit szerettem volna megtudni, hogy más lány volt e már ilyen helyzetben, és hogy ez előbb utóbb változik e...:)
2010. máj. 12. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!