Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20éves lány vagyok és volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csillus_16 kérdése:

20éves lány vagyok és volt egy 19 hónapos kapcsolatom egy 24 éves sráccal. Ő a mindenem de ő elhagyott. Várjak rá?

Figyelt kérdés
Ez pontosan egy hónapja történt és azt mondja nem szeret már. Az ok: Én pultosként dolgozok és sokat éjszakázok és ebből kifolyólag nem sokat tudtunk együtt szórakozni ami engem nagyon bántott és feszült voltam miatta. Meg a sok munka is. ki készít... De a pénz meg kell! Valamiből meg kell élnem. A munkám nem adhatom fel mert nincs más lehetőségem. Mindenki azt mondja h szeret, de most bulizni akar... Az egy hónap alatt 2x lefeküdtem vele. Nagyon rossz volt utána. Már 5 napja nem beszéltünk, de nem akarok neki irni mert nem akarok rámenős lenni, de nem tudok nélküle élni. Mit tegyek? azt mondja nem kellek neki többet! De akkor miért ért hozzá ugy ahogy elötte? és miért mondja mindenki hogy még mindig szeret? Mit tegyek? Hadjam békén? El kell felejtenem? Vagy várjak rá? Pedig amikor együtt voltunk olyan boldogok voltunk. De nem hisz nekem h tudok változni.. MIT TEGYEK? Köszönöm válszotokat.
2010. okt. 1. 17:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Hagyd. "Még élnie kell". Ez a szöveg jelzésértékű.
2010. okt. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Te is tudod mit kell tenned...

Felejsd el! Tényleg sajnálom, és sok akaraterőt kívánok hozzá :( De egyértelmű, hogy nem szeret, akkor nem hagyott volna ott 19 hónap után azért mert sokat dolgozol és feszül vagy...

2010. okt. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De hát Én is sokat hisztiztem és Féltékeny voltam, valahol meg is értem hogy elhagyott, Hogy felejthetem el? Egy faluban lakunk és szinte 3-4 naponta látom, mert beszokott jönni a munka helyemre! :(
2010. okt. 1. 17:29
 4/10 anonim ***** válasza:
De az előbb leírtuk, hogy nem szeret. Viszonzatlan szerelem, ő nem téged akar. Ha rá vársz, lehet, hogy lemaradsz valakiről, aki meg terád várna.
2010. okt. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De ha látom nagyon nehéz lessz elfelejteni! Mit tegyek h könyebb legyen? Az idő majd segit?
2010. okt. 1. 17:36
 6/10 anonim ***** válasza:
Csak az idő segít. Te csak annyit tehetsz, hogy az idő múlását megpróbálod saját magad számára elviselhetőbbé tenni. Hobbi, család, barátnők.
2010. okt. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hülyeség az, hogy az idő segít. Az idő semmit nem old meg, ha te nem állsz talpra, nem foglalod le magad, nem éled a magad életét.
2010. okt. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Én is ugyan ebben a cipőben vagyok!Engem 2 hete dobott ki hogy már nem szeret, 1 évig voltunk együtt, egy faluba lakunk és én is pultos vagyok!hát nálunk elég sok vita meg gond volt...és a rossz dolgokat hozom elő magamban hogy majd igy könyebb felejteni!én mondjuk elég jól viselem, de amikor csak teheted menj társaságba barátnővel csak egy kávéra ha többre nem is sokat beszélgess de ne az exről!igazából a multat le kell zárni ez igaz nem ilyen egyszerü...de felesleges hónapokig gyötörni magad!de hidd el van más aki jobb és elöbb utóbb belép az életedbe!20 évesen elöttünk az élet hagyd majd rájön mit veszített!Halgass zenét de ne szerelmes meg romantikus hanem ami felvidít!

(lehet ez ilyen magamat nyugtatom szöveg amugy, de nekem segít...szóval hajrá!!!)

2010. okt. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
figyu..eztmár nemtom kitől hallottam..de állítólag jó felejtő módszer.:D:Dképzeld el a srácot ahogy szarik a wc-n..és előtte egy lavor amibe okádik. Hidd el egykétszer magad előtt lesz ez a kép és megundorodsz tőle. Nekem legalábbis bejött:DAmúgymeg éld az életed.Beszélgess barátnőkkel, ha megteheted menj el vásárolni(minden nő megkönnyebbül tőle..:$)KITARTÁÁS :)
2010. okt. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a segitséget :) aranyosak vagytok. Lesz ez még jobb is :)
2010. okt. 4. 01:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!