Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem játszanak lányok is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem játszanak lányok is Overwatch-ot?

Figyelt kérdés
Én lányokkal szeretnék játszani :(

2017. ápr. 5. 23:04
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
82%
Én alienekkel szeretnék labdázni :(
2017. ápr. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
36%
Mert tudjuk h a Cod jobb
2017. ápr. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
90%

Játszanak.

De a női gamerek többsége nem azért játszik, hogy felszedje valaki, hanem mert szereti a játékot. Ezt mondjuk nem árt szem előtt tartanod.

2017. ápr. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
90%

Miért ne játszanának?

Sok olyan lányt ismerek...

2017. ápr. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem lenne roncs a gépem, tuti kipróbálnám..
2017. ápr. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
36%

Baromira nem egyszerű csajt találni ilyen jellegű "játszadozásra".

Megismertem egy lányt Barcraftban, első pillantásra is nagyon szimpatikus volt. Dumálgattam vele, értelmes, dekoratív lány volt, kiderült, hogy LoL-ozik akárcsak én, csak ő EUNE-n, én EUW-n. Mondtam neki, hogy ha megjön a fizum akkor átranszferelem az accomat, és játszhatnánk együtt. Main support-ként kiváltképp felcsigázott, ugyanis ő main ADC.

Sokat chat-eltünk, még volt, hogy fel is hívott discordon, dumálgatni. Sorolta, hogy milyen jó, hogy egy játék hogy összehozhatja az embereket. Én pedig azt hittem megfogtam az Isten lábát, egy lány, aki csinos, kedves, és közös a hobbink. Egy kocka srác álma vált valóra.

Este indítottunk egy meccset. Folyamatosan overextendelt, misselte a creepeket, belement olyan 1v2, 1v3 szituációkba, amiktől a hajamat téptem. Három normal után befejeztük. Én nem szóltam semmit, ő végig ragelt, mint valami kisgyerek, teljesen kivetkőzött magából.

Én Dia 5 vagyok, ő Silver 4.


Az volt az utolsó este mikor beszéltem vele.

2017. ápr. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
sad story :(((
2017. ápr. 6. 01:31
 8/31 anonim ***** válasza:
77%
Én lány vagyok és elég sokat játszok vele. Jó is vagyok benne, a legutóbbi season-ben diamond leage-ben végeztem. De nem fogod tudni, hogy lány vagyok, mert a Battle.net nevem elég uniszex, és egyébként is "push to talk"-ra van állítva a mikrofonom, nem hallod a hangom (vagy ha mégis, akkor a kurwagenji és dögöljmegmei között nem sok egyebet hallasz).
2017. ápr. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Mert a fifa lefoglal :(
2017. ápr. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
95%

6-os, kib**szott paraszt vagy egyébként, hogy nem játszik Dia szinten és ezért megszakítod vele a kapcsolatot??? Jézusom. Nem az, hogy megtanítod játszani, vagy role-t cseréltek, ááá, találsz egy dekoratív gamer csajt, csak nem challenger úgyhogy tuti nem a párod. Jesszum... főleg, hogy a LoL akkora mérce, nem...?

*kiakadás vége*

Egyébként ja, sokan játsszák, ki ezért, ki azért, mondjuk a figyelemhiányosokon feltűnő pl, mert goldnál feljebb ritkán jutnak, ellenben minden nap streamelnek és ilyen "felveszek egy parókát nézd én vagyok Mercy" szintű cosplayeket osztanak meg. Aki meg rendesen játszik, az ugye nem fog időt pazarolni ilyenekre.

Overwatch Hungary csoport van kettő is fb-n, nézd meg őket, tele van csajokkal. Azt ne várd, hogy jól játsszanak. Én is játszok, de nem tartom magam jónak, max átlagosan (Plat és Gold között mozgok. Mondhatnám, hogy a csapat hibája, de ki hinné el...)

Szóval általánosságban mindig minden játékot játszik lány, sokan jobban is, mint te, vagy más, de egyébként érthető módon nem akarják felfedni magukat. Menne a shit-talk vagy épp a nyáladzás.

2017. ápr. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!