Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem játszanak lányok is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem játszanak lányok is Overwatch-ot?

Figyelt kérdés
Én lányokkal szeretnék játszani :(

2017. ápr. 5. 23:04
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Csak felnőttek játszanak?! Meg ez fiús hülyeség? :D Whoa, hol nőttetek ti fel?

Játszani jó, mértékkel igenis hasznos(lehet ebben hitetlenkedni, tudok pár cikket küldeni ezzel kapcsolatban, nyálaztuk eleget a szakon a témát), a multiknak meg több értelme van olykor, mint sok kocsmatúrának. Vizsgaidőszakban veszélyesebb, de amúgy miért is ne. És mégsem vagyunk magányos dagadékok, akiknek erről szól az életük, mert tudunk gyakorolni önkontrollt. Azon áll vagy bukik minden, nem a játék tényén. Ez kb az a hiszti, amit a "nővéreim" többsége lenyom a súlyzós edzésre, mert "jaj, attól kigyúrt leszek".


Ja, Overwatchra visszatérve... Nem kockuktam még vele, de lehet, egyszer kipróbálom. Nagy élmény nem lennék emiatt, mert percek alatt szétkapnának. :D Fórumokon tutira találsz csajszikat is. Kevesebb, de van.:)

20L

2017. ápr. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem a legtöbbünk nem fedi fel, hogy nő, mert a játék szempontjából lényegtelen, és nem ott akarunk felszedni senkit.
2017. máj. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Nem rossz játék... de nekem a szívem csücske akkoris a CS - Source marad :)


32N

2017. jún. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Hát a 6-oson meghaltam. :D:D


Nekem is úgy jött le, hogy nem csak a stílus a baj, hogy rage-el, hanem hogy eleve bénább,mint te, mivel ezeket a hibákat is felsoroltad.


Én is lolozok lány létere, mellesleg én pl nem ranked-eket játszok, de kb silver szinten lennék én is szerintem.


1. A nevem alapján SENKI nem tudná megmondani, hogy lány vagyok, és ez nem véletlen, mert nem itt ismerkedek. Akit pedig haveri társaságban megismertem személyesen is, így is nagyot nézett, hogy én vagyok az a lány, 1000 feletti lol játékkal. ( Se ronda, se kocka kinézetű nem vagyok külsőre) Ez a meglepődés számomra mindig vicces.:)


2. Az adc szerintem kb a legnehezebb rola a játékban, ahhoz nagyon kell tudnia valakinek.. Én pl tudom, hogy ezzel bénább vagyok, így nem is szoktam adc-zni, ha nem muszáj, mert én sem tudok rendesen farmolni, ahogy kéne.

Suppolni nekem is sokkal sokkal jobban megy pl.

2017. jún. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Én is játszottam vele egy barátomnál, csak azért mentem át hozzá xd nem volt pénzem rá, aztál ajánlották a Paladins játékot ami a kopia, kevesebb pája van benne meg cuccok, de attól még nagyon jó :D
2017. júl. 8. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Játszanék, csak kaki a gépem. :(
2017. júl. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A legrosszabb ***** válasza:
Az egyik kolléganőmet rávettem, hogy tolja a RimWorld nevű játékot. Olyan szinten addiktív, hogy hetek óta hanyagolja a barátnőit. :D
2017. aug. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Múltkor felnéztem twitchre konkrétan magyar csaj nyomatta az OW adást szóval játszanak. Csak nyilván itt is mint minden játékban arányában kevesebb a nő mint a férfi. 27/F
2017. aug. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Én felváltva szoktam Overwatch-t és Tera-t játszani a barátnőimmel. Viszont sose hirdetjük, hogy lányok lennénk, nem ez a játék lényege :D 19/L
2017. aug. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Azért nem játszanak OW-ot, mert inkább a Paladinst toljuk.
2017. okt. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!