Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem játszanak lányok is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem játszanak lányok is Overwatch-ot?

Figyelt kérdés
Én lányokkal szeretnék játszani :(

2017. ápr. 5. 23:04
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
41%
Ha ez a felnőtt párkapcsolatok topik, akkor sírni tudnék.
2017. ápr. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
66%
lányok sokkal szívesebben játszanak otthon co-opban a párjukkal, ha valami egyszerűbb játékot választasz.
2017. ápr. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
69%
#10 Szerintem ott a leírásban nem a rangja volt a lényeg a leányzónak, hanem a borzasztó játékstílus. Aktív gamerként én is azt mondom, hogy rengeteget elárul egy emberről az, hogy hogyan viselkedik csapatjátékban. Oké, nyilván nem egy széleskörű pszichológiai teszt, de aki falhoz csapkodja a gépet, mert valami nem úgy van, ahogy ő akarja; vagy enyhébb példa, ha sza.rul csináltok valamit, akkor mindenki *** idióta, csak ő nem, és ezt természetesen a nagyvilág értésére is adja... na az azért sokat elárul... :) Legyen egyébként bármennyire jófej csávó vagy dekoratív csaj.
2017. ápr. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
69%

13-as, köszönöm.


Ha valaki egy játék miatt képes hisztirohamot kapni, akkor mire lehet képes egy párkapcsolatban komolyabb problémák esetén?

Az hogy ki milyen elo-n játszik párkapcsolati szinten nyilván lényegtelen, de a játékintelligencia tükröz valós intelligenciát is.

2017. ápr. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim válasza:
Mert a CS:GO jobb ;)
2017. ápr. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
2-es válaszolóval értek egyet, a CoD a legjobb.
2017. ápr. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

mert hivatalosan nincs kinn Steamre ( a legutóbbi infóim szerint)

Nekem csak Steam fiókom van.


Ellenben, aki jönne pl KF 2-zni ott "max" szintű medic vagyok.

CSGO-ról leszoktam.

2017. ápr. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

17: fenn van Steam-en, csak továbbra is 40 euró, sale-eken nem igazán szokták árulni.


És még mindig, nő vagyok.

2017. ápr. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Egyébként a battle.net fiók ingyenes, szóval miért nem csinálsz?
2017. ápr. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

17 vagyok:

jaja, közben megnéztem steamen. Érdekel a játék, de nem "40 eurónyira". Annyiért vettem kb. amikor kijöttek, az Alien Isolationt meg az Evolve-ot kb. Ez nem tűnik olyan izgalmasnak, mint azok :D Ráadásul nem is "új", hogy indokoltnak érezzem az árát.


battle.net fiókot praktikus okokból nem akarok, n+1-iknek felesleges.

Egy ideje elvből origint sem használok pl :D

2017. ápr. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!