Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti feladnátok ebben az esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti feladnátok ebben az esetben? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ex-kollégámat majdnem egy éve ismertem meg. Először észre sem vettem pár hónapig, mert volt párkapcsolatom és neki is barátnője. Miután mindketten egyedülállóak lettünk,fokozatosan kezdtünk nagyon jóban lenni. Közös kajálások, poénkodások stb., mindig kereste az alkalmat, hogy mikor jöhet át arra a részlegre, ahol dolgozom. Napi szinten írtunk egymásnak, valamikor több órán keresztül, hónapokig ment így. Annyit tudok, hogy soha nem voltam még olyan boldog, mint vele és rajta is nagyon látszott. Amikor együtt voltunk, mindig fülig ért a szája, még a szeme is mosolygott, pedig nem az a típus. Ezenkívül bármit meg tudtunk beszélni. Miután felmondott tovább chateltünk, de találkozni valamiért sohasem sikerült újból. Legutoljára február végén akart volna velem összefutni,de olyan lehetetlen volt az időpont( szinte utolsó pillanatban írt és egész napos lett volna), hogy nem tudtam volna már átszervezni a napomat. Márciusban én vetettem fel, hogy találkozzunk, azt ő mondta le. Többször rákérdeztem, hogy akar-e egyáltalán, a válasz mindig igen volt.(?) A munkában napról-napra sikeresebb, ami nagyobb egzisztenciával és ismeretségi körrel jár. A nők/lányok mindig odavoltak érte, most meg pláne, szinte bármelyiket megkaphatná szerintem. (A felszíneseket meg biztos.) Engem viszont emberileg érdekelt volna. A lényeg, hogy egyre jobban kezdtek elmaradni a chatelések vagy csak pár szóval válaszolt. Az utóbbi időben ezeket is főleg én kezdeményeztem. Legutoljára azt írtam neki, hogy szerintem már sohasem fogunk találkozni (amikor a többediket is lemondta, ahogy én is). Egyértelműen tudom, hogy nem voltam közömbös a számára. Nem akarom magam fényezni, de nem vagyok bányarém és elég sokan szépnek, csinosnak mondanak, idáig azt hittem, hogy az eszem is a helyén van. Viszont, úgy gondolom, sajnos túl közel engedtem őt magamhoz lelkileg. Több, mint egy hete már nem írok neki semmit és ő sem nekem. Ismerem annyira, hogy elég makacs és önfejű tud lenni és az utolsó írásom után valószínű nem keres többet. Elég pozitív, általánosságban jókedvű nő vagyok, de ez most rettenetesen lehúz. Egyébként ő 23 éves, én idősebb vagyok nála. Egyikőnknek sincs most párja. Nem szeretném, de talán jobb lenne hagyni az egészet. A siker ennyire megváltoztathat egy férfit? Ti mit csinálnátok a helyemben? Mit gondoltok erről a szituációról? Előre is köszönöm a válaszokat és a segítséget!



2017. ápr. 6. 20:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nehez kerdes.Hasonlo szituba vagyok.

Soha nem jo mondjuk ha egy pasi utan futni kell...ha annyira akarna akk talalkozna veled,szerintem :/

2017. ápr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Lássuk be, hogy mindketten mindent megtettetek azért, hogy ez a kapcsolat, amely szebb jövőt is megérdemelt volna ellaposodott, és most már úgy tűnik, el is hal.

Ha nincs párod, mi a csudáért mondtad le azokat az alkalmakat, amikor neki jó lett volna? Látható, hogy a jobb állással több elfoglaltsága is lett, mégis ajánlott több időpontot is. Abból, amit írsz, az jön le, hogy talán neked ő még fontosabb volt, mint te neki. Akkor meg?

2017. ápr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Azért mondtam le, mert akkoriban napi 14-16 órát dolgoztam, én sem vagyok már a cégnél. Neki nem lett több elfoglaltsága csak az egzisztenciája nőtt és az ismertsége ezzel. Több időpontot ajánlottam én is neki.

Mindenkinek ment a zöld kéz. :)

2017. ápr. 6. 21:37
 4/11 anonim ***** válasza:

Kérlek szépenm adj neki még egy esélyt. Add fel a büszkeséget, ne légy gyerek. Minket meg tudsz kérdezni erről a helyzetről? Kérdezd meg őt is! Nem kell sok, csak egy pár sor. Legalább azt kérdezd meg, hogy jól érzed-e, hogy nem vagy neki közömbös, ahogyan ő se neked. Lehet, hogy most éppen ugyanezen emészti magát ő is. Segíts a jó sorsnak! Veszteni valód nincs, ennél rosszabb helyzetbe nem kerülhetsz.

Komolyan mondom, önsorsrontó banda! ;) Más egy életen át nem kap esélyt, ti meg eldobjátok... Na, gyerünk, egy-kettő!

(#2 voltam)

2017. ápr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Előző jól mondta? kérdezz rá egyenesen, nincs vesztenivaló. Ha esetleg félreismertétek egymást vagy neki van más, akkor legalább mindketten tisztában lesztek a dolgokkal és továbbléptek, ha meg mégis érdekled még, akkor ki lehet javítani a hibát. Ennyi az egész. Írj neki még ma.
2017. ápr. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#2-nak:

Köszönöm a választ, tényleg nagyon kedves. :)

Életemben még férfinek ennyi esélyt nem adtam vagyis nem aláztam meg még magam ennyire soha. Még fenn írtam, hogy rengeteg szép nő/lány van oda érte és nem hiszem,hogy pont rám várna. Van miből válogatnia :( De lehet, hogy összeszedem a bátorságomat és rákérdezek, ennél rosszabb már nem nagyon lehet. :(

2017. ápr. 6. 22:32
 7/11 anonim ***** válasza:
Bocs, ? helyett kettőspont akart lenni. Utolsó voltam.
2017. ápr. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha szerinted egy férfinak esélyt adni megalázó dolog, akkor nincs több hozzáfűznivalóm, de hogy te nem szereted őt (vagy csak cefettül feminista vagy) az is biztos, ha megalázónak érzed azt hogy közel engedd magadhoz.
2017. ápr. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#3-nak is nagyon köszönöm a választ! :)

A bátorsággal van egy kis probléma, de valószínű meg fogom lépni, lesz ami lesz.

Zöld kéz neked is ment :)

2017. ápr. 6. 22:51
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem az a megalázó, hogy közel engedem magamhoz, hanem az, hogy az esetek többségében én lépek:( , mert szeretem ;)
2017. ápr. 6. 23:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!